Facebook Google+ Twitter

Święto graczy w World of Tanks ponownie w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-17 11:44

Twórcy kultowej gry World of Tanks wraz z firmą Komputronik przygotowali teaser w postaci turnieju „World of Tanks”. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 18 kwietnia, w Komputronik Megastore w CH Jupiter.

Przed kolejną edycją WARGAMING.NET LEAGUE GRAND FINALS 2015, twórcy kultowej gry World of Tanks wraz z firmą Komputronik przygotowali teaser w postaci turnieju „World of Tanks”. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 18 kwietnia, w Komputronik Megastore w CH Jupiter.

Oprócz niesamowitych wrażeń i emocji z gry, na uczestników turnieju czekać będzie też wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Razer i Wargaming, liczne gadżety i kody World of Tanks. W trakcie imprezy będzie można także przetestować jazdę takimi czołgami jak PzIIj czy BT-SV. Na specjalnych kontach prasowych będą bowiem dostępne wszystkie rodzaje maszyn, także te najbardziej rzadkie, których nie można aktualnie zdobyć w grze. Organizatorzy zapewniają 10 stanowisk do gry.

Uczestnicy turnieju będą mogli sprawdzić swoje zdolności w Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22) w sobotę 18 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00. Spotkanie poprowadzi Mr Omen, jeden z najpopularniejszych graczy WoT.

Turniej „World of Tanks” to zapowiedź większej imprezy WARGAMING.NET LEAGUE GRAND FINALS 2015, która odbędzie się w Warszawie w weekend 25-26 kwietnia. W centrum EXPO XXI do rywalizacji stanie dwanaście najlepszych drużyn WoT z całego świata, wyłonionych po miesiącach wirtualnych bitew. Ich celem będzie odebranie mistrzowskiego tytułu zeszłorocznemu zwycięzcy - grupie Natus Vincere.

Transmisję eventu będzie można obejrzeć także on-line. Więcej informacji o Wargaming.net League Grand Finals na stronie: pl.thegrandfinals.com/teaser/, natomiast o turnieju „World of Tanks” na profilu: https://www.facebook.com/events/1598188173761442/.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.