Facebook Google+ Twitter

Święto halowej piłki nożnej w gminie Czarne

Tradycja grudniowo-styczniowych rozgrywek w halową piłkę nożną w gminie Czarne sięga 2005 roku. Do tegorocznych piłkarskich zmagań przystąpiło ponad 10 drużyn i jak się okazuje nie tylko z gminy Czarne. Finały 22 i 23 stycznia 2011 roku.

Ostatnie ustalenia przed meczem - zawodnicy Czarneńskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoZwolennicy i kibice piłki nożnej z pomorskiej gminy Czarne po raz kolejny mogą obserwować zmagania drużyn piłkarskich, które uczestniczą w Czarneńskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej.

Inauguracja rozgrywek nastąpiła w sobotę 4 grudnia 2010 r. Do rozgrywek przystąpiło ponad 10 drużyn i - co jest ważne - nie tylko z gminy Czarne, ale także m.in. ze Szczecinka. Warto nadmienić, że hala Zespołu Szkół w Czarnem przez dwa miesiące będzie miejscem sportowych zmagań i spotkań kibiców. I właśnie w ten sposób realizowana jest idea wykorzystania lokalnej haliLicznie zgromadzeni kibice z gminy nie zawiedli ! Halowa Liga Piłki Nożnej - Zespół Szkół w Czarnem. / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego sportowej na imprezy promujące gminę.

Ten jakże cenny pomysł jest chlubą dla lokalnych działaczy sportowych i tych wszystkich, którzy angażują się w organizację tejże społecznie potrzebnej inicjatywy.

Liderem po pierwszej kolejce rozgrywek jest drużyna ZK Czarne, a królem strzelców jest Łukasz Kościan.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.