Facebook Google+ Twitter

Święto kundelków na Paluchu

Łaciate, kudłate, duże i małe, wszystkie psy nierasowe obchodzą 25 października swoje święto. Z tej okazji gazeta internetowa Wiadomości24.pl złożyła wizytę zwierzakom w schronisku na warszawskim Paluchu.

 / Fot. RedakcjaW warszawskim schronisku jest ponad 2000 zwierząt. Po ostatniej modernizacji zajmuje powierzchnię ponad 4 hektarów i składa się z kilkuset boksów i oddzielnej kliniki. Każdy pies ma tu zapewnioną kompleksową opiekę weterynaryjną, przechodzi zabiegi profilaktyczne oraz otrzymuje chip. Jedyne czego im brakuje to stałego opiekuna. Zobacz jak żyją zwierzaki w schronisku:

Dyrektor schroniska Wanda Dejnarowicz przyznaje, że ponad 80 procent zwierząt znajduje właścicieli, ale nadal przeprowadzanych jest bardzo wiele nowych psów. - Ludzie pozostawiają niechciane psy jak zużyte zabawki. Najwięcej takich przypadków jest po Wielkanocy i późną jesienią. - W schronisku jest cały czas mnóstwo pracy, dlatego bardzo ważną role pełnią wolontariusze. Do ich obowiązków należy wyprowadzanie i czesanie psów.

Zobacz rozmowę z Wandą Dejnarowicz, dyrektor schroniska:

Wszystkim mieszkańcom Palucha składamy życzenia zawsze ciepłego domu, przyjaznych i dobrych opiekunów oraz pełnej miski!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla%3A l%3Aofficial&q=Wanda+Dejnarowicz&btnG=Szukaj&lr=

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dalam plusa i załuje! Nie miałam pojecia, ze nie wiesz z kim rozmawiasz i masz bład w nazwisku rozmówcy! Wstyd!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pieski "wieloowocowe", kochane ciapulki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ i wszystkiego najlepszego

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.