Facebook Google+ Twitter

Święto mody w Złotych Tarasach

W centrum handlowym Złote Tarasy w sobotę, 16 kwietnia, odbędzie się półfinał Fashion Designer Awards i finał konkursu BIG BAG.

 / Fot. Fot. Adamon/ http:/licencja CC 3.0/commons.wikimedia.org/wiki/File:Golden_terraces1.jpgZłote Tarasy staną się sceną półfinałowych zmagań młodych projektantów, którzy biorą udział w 3. edycji konkursu Fashion Designer Awards. Półfinał odbędzie się w formie pokazu mody, a wszystko to będzie się działo na poziomie 1. centrum handlowego przy fontannie o godz. 17. Podczas imprezy rozstrzygnięty będzie również konkurs BIG BAG na oficjalną torbę Złotych Tarasów.

Jak donosi strona internetowa Złotych Tarasów, w półfinale weźmie udział 20 osób wybranych przez Jury Fashion Designer Awards, w skład którego wchodzą m.in.: Maciej Zień, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Joanna Klimas, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Dorota Wiliams.

Półfinaliści zaprezentują swoje kolekcje pret-a-porter inspirowane czterema żywiołami. Na wybiegu obejrzeć będzie można kolekcję: Levi's, Esprit, Sisley, Top Shop, Reebok. Schwarzkopf Professional zajmie się włosami modelek, a makijaż zrobi Mac Cosmetics.

Dla osób, które przyjdą oglądać całe to widowisko czekają atrakcje, konkursy z nagrodami, gdzie do wygrania jest m.in. weekend z Citroenem DS3.

W sobotę również ogłoszony będzie wynik konkursu na oficjalną torbę Złotych Tarasów, zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tys. zł.

Fashion Designer Awards to inicjatywa, która ma na celu wspierać młodych i zdolnych pasjonatów mody. Uczestnicy tego konkursu walczą o pieniądze, stypendia i praktyki w kraju i zagranicą. Zwycięzca tegorocznego konkursu otrzyma staż u portugalskiego projektanta Ricardo Preto.

Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.