Facebook Google+ Twitter

Święto Pracy wyłącznie z Deep Purple we Wrocławiu

Jeden z najbardziej znanych zespołów rockowych, Deep Purple, wystąpi już 1 maja we Wrocławiu na Polach Marsowych. Będzie to kolejny koncert dla polskiej publiczności, po trzech latach przerwy.

 / Fot. heyjoe.plBrytyjski zespół powstał w 1968 roku w Herfordshire. Prawdziwy rozgłos przyniósł mu krążek wydany dwa lata później pt.”Deep Purple in Rock”. Przez ponad 40 lat swojej działalności, zespół sprzedał łącznie ponad 100 milionów albumów na całym świecie, a utwór „Smoke on the water” znalazł się pośród 500 najlepszych utwór w historii rocka.

Ostatni raz, Deep Purple gościliśmy w naszym kraju w 2006 roku w Warszawie. Specjalnie dla polskiej publiczności, zespół przyleci prosto ze Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszkają jego członkowie, by dać niepowtarzalny koncert 1 maja na Polach Marsowych we Wrocławiu. Prawdopodobnie będzie to ostatni występ tej grupy w naszym kraju, dlatego nie można przegapić takiego widowiska.

Przed koncertem warto wybrać się na wrocławski rynek, gdzie po raz siódmy będzie bity Gitarowy Rekord Świata, w którym weźmie udział gitarzysta zespołu Deep Purple, Steve Morse. Rekordziści będą mogli kupić bilety na koncert w specjalnej cenie 40 zł za sztukę!

Bilety w cenie 120 zł oraz 450zł (sektor VIP), można nabywać na stronie internetowej eventim.pl.

Jeśli ktoś chce spędzić majówkę w niezapomniany sposób, to po koncercie Deep Purple polecam pojechać do oddalonego od Wrocławia o 120 km Liberca, gdzie 2 maja odbędą się zawody „Freestyle Kings FMX”. Więcej informacji w linku: Freestyle Kings FMX. W Libercu zawyją silniki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.