Facebook Google+ Twitter

Święto Radości w TPD Helenów w Warszawie

- Życzę wszystkim dzieciom radości, poczucia bycia kochanym, niezastąpionym i wyjątkowym. Życzę, aby wasze dzieciństwo było jednym, ciągłym nieprzerwanym festynem radości i szczęścia - mówiła do zebranych dzieci aktorka Grażyna Szapołowska.

Stefan Poźniak i jego "Magiczna podróż" / Fot. Jerzy JastrzębskiJedno z miejsc w parku, które fascynowało tłumy dzieci. / Fot. Jerzy Jastrzębski1 czerwca 2011 roku uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół I Placówek ul Jagiellońska 69 w Legionowie uczestniczyli w obchodach Dnia Dziecka w TPD Helenów.

Park wokół Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów na ten dzień zamienił się w magiczny ogród, w którym każdy mógł się poczuć kochanym dzieckiem. Na estradzie królował Stefan Poźniak, mag, który zabrał wszystkich widzów w podróż po wielu tajemniczych krajach świata.

Uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek w Legionowie podczas pleneru malarskiego "Nikiforia". TPD Helenów. / Fot. Jerzy JastrzębskiOrganizator, dyrektor TPD Helenów Zbigniew Drzewiecki i jego pracownicy zaplanowali z wielkim rozmachem to święto. Setki małych gości .Dziesiątki miejsc, gdzie każdy mógł znaleźć coś miłego dla siebie. Scena, a na niej piosenkarze, zespoły taneczne, orkiestra reprezentacyjna policji. Wokół strzelnica, ściany do wspinaczki, stoisko fundacji „Akademia Możliwości”, pola do gry i zabaw. Mnóstwo atrakcji, a wśród nich plener „Nikiforia” zorganizowany przez dyrektora TPD Helenów i Marka Kraussa -malarza zaprzyjaźnionego z Centrum.

Wśród specjalnych gości pani Grażyna Szapałowska - aktorka, gwiazda sceny polskiej. - Życzę wszystkim dzieciom radości, poczucia bycia kochanym i niezastąpionym, jedynym i wyjątkowym. Życzę, aby wasze dzieciństwo było jednym, ciągłym nieprzerwanym festynem radości i szczęścia - mówiła do zebranych dzieci gwiazda Grażyna Szapałowska.

Pani Grażyna Szapałowska z uczniami z Legionowa rozmawia o malowaniu. / Fot. Jerzy JastrzębskiPani Grażyna pobyt swój poświęciła na rozmowy z dziećmi, rozdawaniem autografów. Uczniowie z Legionowa rozmawiali z artystką o jej pracy i swoich radościach, planach związanych
z projektem malarskim, sztuką art-brut i Markiem Kraussem.

Podczas rozmowy uczniowie zaprosili artystkę, która jak im powiedziała maluje ,na plener malarski do Legionowa. Pani Grażyna zaproszenie przyjęła z radością.

Podziękowania dla dyrektora TPD Helenów Zbigniewa Drzewieckiego od gości z Legionowa. / Fot. Jerzy Jastrzębski...Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, za cudowne chwile ,które tutaj spędziliśmy, za wspaniałą organizację i atmosferę, za wszystkie doznania, które stały się udziałem naszych uczniów i nas dorosłych powiedziała na pożegnanie pani Monika Mariankowska nauczycielka z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek w Legionowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.