Facebook Google+ Twitter

Święto Róży dobiega końca

Kiermasze, wystawy, koncerty oraz wiele innych atrakcji miało miejsce w sobotę i niedzielę z okazji Święta Róży w Kutnie i oczywiście w parku Traugutta. Przed nami jeszcze tylko występy gwiazd wieczoru: zespołu "Wilki", "Chłopacy" oraz Moniki Brodki. Zobacz fotorelację.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W sobotę i niedzielę można było zajrzeć na stoiska przed Kutnowskim Domem Kultury. Fot. Piotr Panfil
W sobotę i niedzielę można było zajrzeć na stoiska przed Kutnowskim Domem Kultury. Fot. Piotr Panfil

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Padł tekst taki: i to moje ostatnie słowa co do Was jeśli nadal będziecie tak nudni i beznadziejni", to po pierwsze, a po drugie kolejny przytoczony tekst jest wyrwany z kontekstu i wcale nie miał na celu obrażenia publiczności.
A zacząć mógł przecież wcześniej. Mógł stanąć razem z Brodką na scenie, zaśpiewaliby w duecie. Bo jeśli nie widziałeś kolego Wilki przyjechały do Kutna jeszcze w trakcie twrania koncertu Brodki i to impreza się opóźniła, a nie oni. :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety trudno nazwać końcówkę Święta Róży całkiem udaną, a to za sprawą wokalisty zespołu Wilki, który wszedł na scenę w stanie wskazującym (i to z kilkudziesięciominutowym spóźnieniem) na znaczne spożycie alkoholu i pomiędzy piosenkami rzucał wyzwiska w kierunku publiczności. Padały teksty takie jak: "jesteście nudni i beznadziejni", "zagramy jeden bis i spier......". Powtórzyła się sytuacja z wcześniejszego koncertu w Tomaszowie, a więc to nie pierwszy raz. Wstyd i hańba, a przecież kiedyś to był dobry zespół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to już wolę orkiestrę;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.