Facebook Google+ Twitter

Święto Zmarłych na drogach

Dodatkowe linie autobusowe i tramwajowe, objazdy, ulice wyłączone z ruchu, a wreszcie akcja "Znicz 2008" to wszystko czeka nas w nadchodzący weekend.

Musimy być przygotowani na to, że w dniach 1 i 2 listopada zmieni się organizacja ruchu na ulicach Warszawy. Może to powodować utrudnienia w dojazdach do cmentarzy szczególnie tym osobom, które zdecydowały się na podróż samochodem, jednak należy wspomnieć również o wielu ułatwieniach przygotowanych specjalnie na te dni.

Dodatkowe linie autobusowe i tramwajowe

W święto Wszystkich Świętych autobusy linii cmentarnych będą kursować w godzinach 7-19. Natomiast w Dzień Zaduszny od 8 do 18.
Z Żerania FSO na Nowodwory, ulicami Mehoffera i Modlińską, będą jeździć autobusy linii C07.

Ulicą Wólczyńską, od metra Młociny do bramy głównej Cmentarza Północnego, kursować będą autobusy linii C09. Do tego samego punktu dojechać również będzie można autobusami linii C14 z cmentarza na Powązkach, C84 z Placu Narutowicza, C88 z Wiatracznej, C42 z ulicy Królewskiej (autobusy kursować będą ulicami Andersa, Kasprowicza i Wólczyńską), C50 od bramy zachodniej tego cmentarza oraz C56 z Bródna - Podgrodzia.

Do bramy zachodniej Cmentarza Północnego będzie można dojechać autobusami linii C10, kursującymi z ulicy Królewskiej.
Między Cmentarzami Północnym (brama główna) a Bródnowskim kursować będą autobusy linii C13.

Do cmentarza Bródnowskiego dojechać będzie można również autobusami C25 z Placu Narutowicza, C27 i C76 od ulicy Królewskiej a także z Wiatracznej autobusami linii C69

Linia C11 łączyć będzie cmentarz Bródnowski z wojskowym cmentarzem na Powązkach.Obsłuży ona również cmentarz Powązkowski. Do cmentarzy przy ulicy Powązkowskiej dojechać będzie można również autobusami: C12 i C90 z ulicy Królewskiej, C22 z Placu Wilsona, C51 z Wiatracznej, C63 z Placu Narutowicza, C70 z ulicy Kijowskiej spod dworca Wschodniego oraz C80 z Placu Trzech Krzyży.

W kierunku cmentarza Wolskiego z Placu Wilsona kursować będą autobusy linii C81.

Również dostępne będą dwie dodatkowe linie tramwajowe okresowe. Linia 40 z Annopola do cmentarza Wolskiego oraz 45 z Placu Narutowicza do metra Młociny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.