Facebook Google+ Twitter

Świętochłowice: Emeryci policyjni uczcili Święto Policji

Współautorzy: Barbara Podgórska

To przecież także ich święto. Nadal żyją sprawami, które dotyczą policji i policjantów, przejmują się ich problemami, cieszą osiągnięciami środowiska. Dlatego postawili spotkać się właśnie 24 lipca.

spotkanie / Fot. Adam K. PodgórskiKoło nr 8 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Świętochłowicach jest jedną z mniejszych organizacji w śląskich strukturach stowarzyszenia. "Zaledwie" czterdziestu członków. Ale jest to organizacja aktywna i połączona rzeczywiście silnymi związkami ludzi. Niemała w tym zasługa prezesa Dariusza Ciszczonia.

Na uroczyste spotkanie rocznicowe zaproszono komendanta miejskiego policji w Świętochłowicach inspektora Bogdana Nowaka i zastępcę prezesa zarządu wojewódzkiego SEiRP w Katowicach, podpułkownika w stanie spoczynku Piotra Stypę. Nie zapomniano o Stanisławie Włodarczyku, prezesie zaprzyjaźnionego koła w sąsiedniej Rudzie Śląskiej.

Pląsy / Fot. Adam K. PodgórskiPo okolicznościowych wystąpieniach i wzajemnych życzeniach, przekazywanych w obie strony, nastąpiło coś, co emeryci lubią najbardziej. Wywijasy na parkiecie, połączone z gremialnymi śpiewami, do czego okazję dały urodziny pani Joanny, jednaj z uczestniczek spotkania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.