Facebook Google+ Twitter

Świętojańskie Dni Łazisk - grupa Rasputin i Łukasz Zagrobelny

Tak jak w ubiegłym roku na MOSiR "Żabka" odbyły się koncerty i pokazy artystyczne.

 / Fot. Łukasz NowakW sobotę, 26 czerwca 2010 roku, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych "Żabka" odbyły się Świętojańskie Dni Łazisk. Była to impreza jednodniowa, ale aktrakcji na niej było co nie miara.

 / Fot. Łukasz NowakRozpoczęcie nastąpiło około godziny 16.30 kiedy na scenie pojawiła się Orkiestra Dęta KWK „Bolesław Śmiały”. Na estradzie nie zabrakło także utalentowanej młodzieży, która zaprezentowała energiczny pokaz capoeiry. Swój program przedstawiła młodzież z Miejskiego Domu Kultury. Zaprezentowały się grupy taneczne: Radość, Paradiso, Stream czy Szok. Kolejną artystką na scenie była Barbara Solich, która wraz z przyjaciółmi, wykonała swoje największe hity.

 / Fot. Łukasz NowakTuż po jej występie wręczono zasłużone tytuły dla działaczy i mieszkańców za szczególne zasługi dla miasta i obywateli. Przyznano tytuł: Łaziszczanina Roku, Honorowego Łaziszczanina Roku, Sportowca Roku, Trenera Roku, Zasłużonego Animatora Kultury.

Publiczność ożywiła się gdy na scenę weszła poznańska grupa Rasputin, wykonała utwory m.in. zespołu Boney M. Było coś dla dorosłych, jak i dla dzieci. Prowadzący w przerwach pomiędzy występami kolejnych wykonawców zapraszał kogoś z publiczności na scenę. Cała zabawa polegała na zaprezentowaniu swoich talentów wokalnych. Chętnych nie brakowało.
 / Fot. Łukasz Nowak
Gwiazdą wieczoru był Łukasz Zagrobelny, jego koncert rozpoczął się kilka minut po 21, publiczność gorącymi oklaskami przywitała piosenkarza. Młodzież i dorośli bawili się w czasie całodniowej imprezy wyśmienicie. Publiczność nie chciała wypuścić artysty bez bisu. Łukasz Zagrobelny musiał jeszcze raz zaśpiewać swoje największe przeboje "Mówisz i masz" czy "Życie na czekanie".

 / Fot. Łukasz NowakPo 22 na scenie pojawiła się grupa Romantica. Podczas imprezy można było usiąść, napić się piwa i zjeść coś z grilla. Dla dzieci dostępny był dmuchany zamek, eurobungee oraz wiele innych atrakcji.

Bardzo udana impreza. Kogo nie było niech żałuje, ale zapewne w przyszłym roku, też pojawi się wiele gwiazd.

Galeria zdjęć

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.