Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15778 miejsce

Świętuj z Irą 25-lecie. Koncert wkrótce w Lublinie

Radomscy przedstawiciele polskiego rocka ku uciesze swoich fanów wciąż świętują ćwierćwiecze istnienia. Artur Gadowski i spółka odwiedzili już wiele miast i 16 listopada pojawią się w Lublinie. Koncert odbędzie się w klubie Graffiti.

materiały organizatora / Fot. materiały organizatoraMiłośnikom zacnego rockowego tupnięcia nie trzeba przedstawiać grupy Ira. Panowie od ponad dwudziestu lat raczą słuchaczy swoją pełną pasji i zaangażowania muzyką, wśród której znajdziemy zarówno rockowe ballady do "bujania", jak i emanujące energią i soczystymi riffami kawałki do poskakania.

Obecne koncerty to druga odsłona jubileuszowej trasy zespołu nazwanej pomateriały organizatora / Fot. materiały organizatora prostu "Ira 25 lat!". Panowie zagrają w wielu polskich miastach, zahaczając także o Lublin. W związku z rocznicą, Ira przygotowała dla swoich fanów ciekawy program koncertowy, w którym z pewnością znajdą się takie niezapomniane przeboje, jak "Wiara", "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "California", "Mocny" czy nieco nowsze "Parę chwil", "Mój Bóg" i "Nie daj mi odejść". Iromaniacy mogą spodziewać się także pewnych niespodzianek, być może piosenek w nowych aranżacjach lub utworów wcześniej nie wykonywanych live.

Lubelskiemu koncertowi jako support będą towarzyszyć muzycy z polskiego rockowego Clintwooda oraz lubelscy heavymetalowcy z Highlow. Bilety do nabycia w sieci Ticketpro, a także w lubelskich punktach sprzedaży: Sklep Vegas 24h (Okopowa 3), Sklep Nr 1 Na Księżycu (Okopowa 5), Kulturomaniak Ch E.Leclerc (ul.T. Zana 19), Klub Graffiti (Piłsudskiego 13).

Ira to 25-letni bagaż historii muzycznej, marka sama w sobie, która poprzez lata wpisała się w czołówkę polskich muzyków rockowych i dzięki swojej energii zaistniała w świadomości odbiorców. To jeden z najpopularniejszych i najlepiej prezentujących się na scenie zespołów w naszym kraju, warto więc zjawić się na ich rocznicowym koncercie.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.