Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14413 miejsce

Świętujemy Dzień Babci I Dziadka

W dniu 15 stycznia 2015 roku tuż przed zimowymi feriami w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie świętowano Dzień Babci i Dziadka.

 / Fot. Julita OktabaNa tej ważnej dla nas uroczystości pojawili się prawie wszyscy zaproszeni .
Dla zacnych gości organizatorzy przygotowali program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Reakcją zebranych na występy przedszkolaków i uczniów placówki były łzy wzruszenia i długie oklaski. Chór  / Fot. Julita Oktabaszkolny przypomniał gościom okres ich dzieciństwa śpiewając piosenkę ”Kiedy Babcia była mała” . Taneczna grupa szkolna zaprezentowała taniec Eleny . Organizatorzy uroczystości przygotowali również słodkie przyjęcie na którym królował olbrzymi tort z napisem „Dla naszych babci i dziadków”. Przedstawiciele wnuków wręczyli upominki gościom.

Kocham swoje wnuki- zwierzyła się zebranym Bożena Rosińska, prowadząca spotkanie-mam ich troje i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Często, odprowadzam je do szkoły. Po zakończeniu lekcji czekam przed szkołą i wracamy do domu. Mamy dużo czasu na rozmowy i zabawy. Wspólnie przygotowujemy posiłki. A najwspanialsze są te chwile, kiedy mogę czytać im bajki, albo je opowiadać. Każdy wiek ma swoje uroki, dla mnie to bycie babcią jest radością i dopełnieniem mojego życia.-dodaje wzruszona.
 / Fot. Julita OktabaNie wszyscy zebrani, babcie i dziadkowie mieszkają razem z swoimi wnukami. Czasy rodzin wielopokoleniowych mieszkających w jednym domu minęły. Większość babci i dziadków mimo odległości stara się utrzymywać serdeczne relacje ze swoimi wnukami. Aby być z nimi w ciągłym kontakcie uczą się obsługi komputera i innych urządzeń elektronicznych. Poprzez komunikatory często rozmawiają i wymieniają się poglądami. Nikt nie może powiedzieć , że najstarsi członkowie naszego społeczeństwa nie mają wpływu na wychowanie i kształtowanie najmłodszych. Wszyscy pamiętają odwiedziny u babci i  / Fot. Julita Oktabadziadka.
Dyrektor Placówki Ewa Lewicka złożyła życzenia i podziękowała zebranym za szczególny ich wkład w wychowanie następnych generacji i wspieranie wysiłku nauczycieli w procesie wychowania.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wyjątkowe święto, bardzo ciekawa impreza, która została pięknie opisana:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.