Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2147 miejsce

Święty Mikołaj przybył z prezentami do Szczyrku

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-12-10 21:59

W grudniowy wieczór Święty Mikołaj zawitał do parafii Ewangelickiej w Szczyrku.

Św. Mikołaj przywiózł mnóstwo prezentów. / Fot. Ks. Jan Byrt Od 6 grudnia do Bożego Narodzenia, małe, ale też i duże dzieci, wyglądają Świętego Mikołaja i czekają niecierpliwie na prezenty. Gdy już je otrzymają, radości nie ma końca. Cieszą się obdarowani (tym bardziej, gdy nie spodziewali się prezentów) i sam Święty Mikołaj oraz jego pomocnicy.

Właśnie w taki właśnie grudniowy wieczór, Święty Mikołaj z pomocnikami zawitał do parafii Ewangelickiej w Szczyrku, przywożąc wiele prezentów. To przyjaciele z Niemiec, baptyści i ewangelicy, zrobili przemiłą niespodziankę. Przez cały październik i listopad zbierali dary w Westerschtede i Bad Zwischenahn.

Darami parafia Ewangelicka w Szczyrku, podzieliła się z wieloma rodzinami spoza swojej parafii. Otrzymały je potrzebujące rodziny ze Szczyrku i innych miejscowości.

Szczyrk. Grudzień 2011 r. Prezenty przywiezione przez Św. Mikołaja. / Fot. Ks. Jan ByrtGoście przywieźli też sprzęt dla osób niepełnosprawnych. - Dziękuję w imieniu rodzin obdarowanych wszystkim ofiarodawcom: dzieciom, które przygotowały prezenty dla swoich rówieśników i organizatorom - zborowi baptystów z Bad Zwischenhan i Diakonni Ewangelickiej z Westerschtede, za zorganizowanie transportu świątecznego do Szczyrku - powiedział serwisowi Wiadomości24.pl, ks. Jan Byrt..


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Świetna sprawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytelnik
  • czytelnik
  • 10.12.2011 22:18

Duże brawa dla wszystkich!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.