Facebook Google+ Twitter

Świnio! How could you!?

Lubię profil Top Model na Facebooku przede wszystkim ze względu na osobę Joanny Krupy. Możecie nazwać mnie dyletantem, ale przed rozpoczęciem pierwszej polskiej edycji „Tap Madl” nie miałem pojęcia kim ona jest.

Sonda

Lubisz słuchać Joanny Krupy?

Joanna Krupa Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Glenn FrancisW sumie nic dziwnego, ze światem mody i modelingu miałem tyle wspólnego, co w Teleekspresie pokazali.

W trakcie trwania serii okazało się jednak, iż przewodnicząca jury w niezwykle intrygujący sposób wyraża ekspresje w naszym ojczystym języku. Ponglish w jej wykonaniu wzbudzał w sieci niemałe zainteresowanie. Jedni wyszydzali go bez zbytnich ogródek. Drudzy traktowali z przymrużeniem oka. Jeszcze inni zaspokajali w ten sposób swoją filologiczną ciekawość. Osobiście nie spotkałem się wcześniej z czymś takim, więc z zaintrygowaniem czekałem na kolejne odcinki i językowe fajerwerki.

Podłożyli jej świnię

Wraz z końcem pierwszego sezonu sprawy naturalnie przycichły. Sukces medialny został osiągnięty i program powróci na jesieni. Jednak już kilka dni temu zrobiło się o Top Model i Joannie głośno. Doszło bowiem do skandalu obyczajowego na skalę światową.

O sprawie z przejęciem informuje rzeczony profil na Fejsie. Wyobraźcie sobie bowiem, że w trakcie kręcenia drugiego etapu na Mazurach popularna Dżoana została pogryziona przez… świnię!

Lali – bo tak ma na imię ów niepokorne zwierzę – odważyła się targnąć na integralność osobistą przewodniczącej jury. No, po prostu niewyobrażalny tupet. Całe szczęście, obeszło się bez rozlewu krwi, a Joanna wybaczyła niesfornej śwince.

Nie wiem tylko dlaczego na stronie TVN-u określono ją mianem „świnki bez klasy”. Absolutnie nie. Mogła przecież ugryźć zdecydowanie mocniej. Wiadomo przecież, że Lali tylko się droczyła…

Anyway. Jej oczy są takie hypnotajzin. Świnki znaczy się.


Krupa kontra Rubik i Mucha. Bitwa o futra

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Temat do bani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ech
  • ech
  • 27.07.2011 16:45

To Wiadomości24, czy Pudelek?
Czy kogokolwiek interesującego się rozsądną prasą to obchodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
  • opserwator
  • 27.07.2011 14:57

Widać - w Polsce świnki są dzielne i zadziorne. A co do laluni - nieszpetna, ale pierogów i tak nie potrafi ugotować - weźcie sobie takie baby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kto to jest Joanna Krupa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.