Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1053 miejsce

Świnka Peppa w Alei Bielany

Aleja Bielany już 9 i 10 września zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie ze Świnką Peppą i Georgem. Bajkowa scenografia, konkursy wiedzy, balonowe zoo, nauka tańca i piosenek to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają w tych dniach na maluch

 / Fot. materiały organizatoraW najbliższy weekend Aleją Bielany zawładną ulubieńcy najmłodszych – Świnka Peppa i jej młodszy brat George! Mali fani przygód uroczej świnki będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych, bezpłatnych atrakcjach. Na dzieci czekać będzie balonowe zoo, w którym odbędą się warsztaty skręcania baloników. Uczestnicy zabawy będą mogli zabrać ze sobą własnoręcznie przygotowane zwierzątko. Ponadto na miejscu przeprowadzone zostaną warsztaty taneczne oraz nauka śpiewania piosenek. Nie zabraknie gier zręcznościowych ze świetnymi nagrodami. Na maluchy czekać będzie również kącik malowania buziek i możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z bohaterami bajki.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie konkurs pt.: „Moja ulubiona przygoda ze Świnką Peppą i Georgem”. Aby wziąć w nim udział, należy w czasie eventu przygotować samodzielnie pracę plastyczną na stanowisku kreatywnym i podpisaną oddać obsłudze. Każdego dnia o godz. 17:00 komisja ogłosi 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody ze Świnką Peppą.

Na spotkanie ze Świnką Peppą Aleja Bielany zaprasza 9 i 10 września, w godz. 11-19. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.alejabielany.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.