Facebook Google+ Twitter

Sylwester 2014/2015. Gdzie spędzić Sylwestra pod gołym niebem? Kto wystąpi na sylwestrowych scenach?

Sylwestra 2014 spędzimy głównie na domówkach, balach i miejskich imprezach. Warszawa, Gdynia, Wrocław, Gdańsk, Lublin czy Poznań to tylko niektóre miasta, gdzie odbędą się zabawy pod gołym niebem. Sprawdź jakie atrakcje czekają na ciebie w Sylwestra.

 / Fot. Snaaaax/CC BY 2.0Warszawa

Miejski Sylwester w Warszawie odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego. Wśród atrakcji można wymienić możliwość jazdy na łyżwach i pokaz sztucznych ogni. Na scenie pojawią się gwiazdy: Budka Suflera, Hey, Artur Rojek, Dash Berlin i Jason Derulo.

Gdynia

Na mieszkańców Gdyni i gości czeka Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana przez telewizję Polsat. Wystąpią m.in. Big Cyc, Kamil Bednarek, Oddział Zamknięty. Na scenie zobaczymy również uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Gdańsk

Miejska impreza sylwestrowa w Gdańsku rozpocznie się o 21.30 na Targu Węglowym. Mieszkańców miasta będą zabawiać zespoły Kreuzberg i Kombii.

Poznań

"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" – pod takim hasłem na placu Wolności odbędzie się miejska impreza sylwestrowa w Poznaniu. Mieszkańcy miasta usłyszą przeboje Anny Jantar w wykonaniu córki piosenkarki, Natalii Kukulskiej, a także Haliny Frąckowiak, Ani Rusowicz, Kasi Rościńskiej, Hanny Banaszak, Dagmary Melosik i Martyny Melosik.

Wrocław

Miejską zabawę sylwestrową we Wrocławiu zorganizuje telewizyjna „Dwójka”. Podczas Sylwestra z Dwójką wystąpią m.in. Bajm, LemOn, Pectus, Perfect, Margaret, Natasza Urbańska, Donatan & Cleo, Patrycja Markowska, Rafał Brzozowski, Bracia, Afromental, Mesajah, Marek Piekarczyk, Piersi i uczestnicy talent show „The Voice of Poland”.

Kraków

"Kraków – Miasto Królów" to hasło imprezy sylwestrowej w stolicy Małopolski. Będzie ją transmitować telewizja TVN. Wśród wykonawców zobaczymy: Macieja Maleńczuka, Kayah, Agnieszkę Chylińską, Grzegorza Hyżego oraz zespoły Zakopower, Feel, Wilki, IRA, Red Lips i Future Folk.

Lublin

W tym roku w Lublinie zdecydowano się na nietypową formułę. Zamiast jednej, w mieście ulokowane zostaną aż cztery sceny poświęcone różnym stylom muzycznym. Na placu Litewskim lublinianie zatańczą salsę i rumbę, w Ogrodzie Saskim reggae i hip-hop, na wirydarzu Centrum Kultury swing i jazz, a w jego podziemiach królować będzie muzyka elektroniczna.

Toruń

Koncert sylwestrowy w Toruniu odbędzie się na Rynku Nowomiejskim. Od 22.30 zabawiać będą torunian zespoły Brathanki i Trubadurzy.

Czytaj także: Mundial, Ebola, Beyonce, Gra o tron. Facebook podsumował mijający rok


Rzeszów

Impreza w Rzeszowie odbędzie się na rynku. Uświetnią ją zespoły Guitar Force, My Bike. Gwiazdą wieczoru będzie Brodka.

Opole

Na rynku w Opolu mieszkańców miasta rozruszają w Sylwestra DJ-e. O 22 rozpoczną się koncerty zespołu Jarecki i BRK oraz Jamala.

Białystok

Na Rynku Kościuszki w Białymstoku wystąpi w tym roku Tatiana Okupnik. Oprócz byłej wokalistki Blue Cafe białostoczanie posłuchają również muzyki zespołu Klezmafour.

Łódź
W Łodzi, podobnie jak w roku ubiegłym, władze nie zorganizują imprezy sylwestrowej dla mieszkańców.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ci sami wykonawcy zaśpiewają te same piosenki co rok temu, dwa lata temu, trzy... Choć będzie też wydarzenie epokowe: NIE wystąpi Maryla Rodowicz. Pani Premier, jak żyć?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.