Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15611 miejsce

Sylwester 2014/2015 w Warszawie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-12-26 10:19

Hey, Artur Rojek, Budka Suflera, Jason Derulo i Dash Berlin wystąpią w sylwestrową noc na gigantycznej plenerowej scenie na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

 / Fot. By Ondrejk (Own work) [Public domain], via Wikimedia CommonsStołeczny sylwester rozpocznie się o godz. 21.00. To wówczas na scenie pojawi się Artur Rojek z zespołem i zaprezentuje utwory z jego pierwszej solowej płyty „Składam się z ciągłych powtórzeń”, która była jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń minionego roku w Polsce, świetnie przyjętym przez krytyków i słuchaczy.

Potem scena należeć będzie do zespołów Hey i Budka Suflera. Formacja Krzysztofa Cugowskiego w tym dniu zakończy działalność i pożegna się z publicznością. Tuż przed północą atmosferę podgrzeje Jason Derulo. Amerykański wokalista, autor tekstów, aktor i tancerz ma na koncie 45 milionów sprzedanych na całym świecie płyt i siedem singli, które znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskich list przebojów. Szczyty popularności zdobył utworami „Talk Dirty” i „Trumpets”. Najnowszy album to hołd złożony idolom muzyki, Prince’owi, Michaelowi Jacksonowi i Madonnie. Szykuje się pełne tańca i wibrujących brzmień muzyczne widowisko.

O północy nad stolicą zobaczymy spektakularne show pirotechniczne. Sylwestrowy pokaz połączy efekty laserowe i pirotechniczne. Trzynastominutowe show rozpoczną efekty laserowe, a w kulminacyjnym momencie warszawskie niebo rozbłyśnie mocą dwóch ton materiałów pirotechnicznych. Na stronie www.wawasylwester.pl powstanie wirtualna galeria zdjęć zrobionych przez uczestników imprezy. Oprócz tego dodatkowo wybrane fotografie na bieżąco będą pokazywane podczas zabawy na ekranach przy scenie.

Na terenie imprezy zostanie zorganizowana strefa dla osób niepełnosprawnych. Wszyscy, którzy przed imprezą zgłoszą zapotrzebowanie na transport do Centrum Komunikacji Społecznej mogą liczyć na bezpłatny dowóz. Na zapleczu sceny zostanie zorganizowany parking dla osób niepełnosprawnych, które zechcą przyjechać własnym autem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.