Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8663 miejsce

Sylwester Lejdis - licytuj i pomagaj

Choć film „Lejdis“ w reżyserii Tomasza Koneckiego miał swoją premierę w 2008 roku, do dzisiaj jest jednym z tych filmów, do którego widzowie bardzo lubią wracać.

Pierwszym skojarzeniem dla najwierniejszych widzów jest…obchodzenie Sylwestra latem, które zapoczątkowały czetry przyjaciółki. A teraz…kontynuują ten zwyczaj! W jaki sposób?

Odtwórczynie tytułowych „Lejdis“ - Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Iza Kuna na licytację charytatywną przekazały jedyne w swoim rodzaju zaproszenie na „Sylwester z Lejdis“, który odbędzie się 1 września w Warszawie.
Odtwórczynie tytułowych „Lejdis“ - Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Iza Kuna na licytację charytatywną przekazały jedyne w swoim rodzaju zaproszenie. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Magdę Różczkę
Licytacja odbywa się TUTAJ a zakończy się 31 maja o godz. 21:00

Osoba, która wylicytuje zaproszenie, spędzi wspaniały i niezapomniany dzień w towarzystwie aktorek.

Cena wywoławcza zaproszenia to 100 złotych.

Cała kwota z licytacji przekazana zostanie Fundacji Rodzin Adopcyjnych, która opiekuje się Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku.

Fundację można również wesprzeć wpłatami na konto

Fundacja Rodzin Adopcyjnych
Ul. Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa
Bank Millennium S.A.
10 1160 2202 0000 0000 6084 1643


Tytułem: Darowizna dla IOP

O IOP w Otwocku

IOP (Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny) w Otwocku to szpitalny oddział preadopcyjny dla porzuconych niemowląt - prowadzony przez Fundację Rodzin Adopcyjnych
Fundacja założona została przez grupę rodziców adopcyjnych, którzy przyjęli osierocone dzieci do swoich rodzin, a potem postanowili pomagagać następnym dzieciom. Różnica między adoptowaniem kilkutygodniowego niemowlęcia, a kilkuletniego wychowanka domu dziecka jest olbrzymia - zrozumieliśmy jak ważna jest dla dzieci szybka diagnoza i natychmiast podjęte leczenie, dobra opieka i zapobieganie chorobie sierocej - i jak najszybsza adopcja. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się także z innymi rodzinami adopcyjnymi. Zawsze najważniejszym celem wszystkich naszych działań było uchronienie małych dzieci przed umieszczeniem w domu dziecka, zwanym obecnie placówką opiekuńczo-wychowawczą.
Fundacja działa od 1997 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.