Facebook Google+ Twitter

Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie

Największy sylwester w Polsce odbędzie się w Krakowie - pięć i pół godziny transmisji na żywo, zobaczą nas w Stanach Zjednoczonych i Australii. Początek dziś o godz. 20.

Tegoroczna zabawa na krakowskim rynku przebiegać będzie pod hasłem „Sylwestrowa Moc Przebojów”. Imponująca plejada gwiazd, które pojawią się na scenie, powinna zadowolić najbardziej wybrednych fanów muzyki disco. Usłyszymy przeboje kilku dekad, od lat 60. do współczesności. Niewątpliwym wydarzeniem będzie występ zespołu Boney M original Maizie Williams. Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” zaprezentuje się Shakin’ Stevens, w którego twórczości słychać wyraźnie wpływ muzyki Elvisa Presleya, a do tańca porwie Lou Bega ze swoim największym przebojem Mambo No. 5. Oprócz gwiazd zagranicznych wystąpią polscy wokaliści: Budka Suflera, Urszula, Bajm, Czerwone Gitary, Vox, Szymon Wydra & Carpe Diem, Golec Orkiestra, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kashmir, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Andrzej Lampert i Joanna Liszowska, a szampańska zabawa potrwa do godz 1.30 - jak twierdzą organizatorzy.

W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego w trakcie imprezy masowej Sylwester 2007 na Rynku Głównym w Krakowie, zostaną w prowadzone zmiany w organizacji ruchu drogowego. Policja prosi o zwrócenie szczególnej uwagi na zmiany w oznakowaniu, szczególnie na zakazy parkowania w rejonie Rynku Głównego i pierwszej obwodnicy. Należy również zachować umiar podczas zabawy.

Na potrzeby niepełnosprawnych uczestników imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym w Krakowie został wydzielony specjalny sektor. Wejście do sektora dla osób niepełnosprawnych zostało zaplanowane od strony ulicy św. Jana.

Do wstępu upoważniać będzie dokument potwierdzający niepełnosprawność. Osobie niepełnosprawnej może towarzyszyć tylko jeden opiekun, wejście do sektora będzie otwarte już od godz. 19.

Po imprezie zostaną uruchomione dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe, umożliwiające uczestnikom zabawy powrót do domu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zapowiada się nieźle :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.