Facebook Google+ Twitter

Sylwester podczas rejsu na pełnym morzu

Współautorzy: Ewa Żuchowska

Dla osób lubiących podróże i morze coraz popularniejszą formą spędzania tej jedynej nocy w roku jest rejs po Bałtyku. W programie bale kostiumowe, doskonałe menu, nocleg, zwiedzanie szwedzkich portów, a nawet poprawiny w drodze powrotnej.

Prom Polonia proponuje zabawę sylwestrową na środku morza. Gości ogarnie cudowna rozkosz i porwie ich wir nieskrępowanej zabawy do białego rana. Błysk świateł, moc muzyki, kolorowe neony i roztańczone kobiety to tylko niektóre z atutów tej szalonej nocy. Wyjątkową atmosferę zagwarantuje doskonała scenografia sali balowej. Będzie okazja, by na swojej drodze spotkać Marylin Monroe, Elvisa Presleya czy postrzeloną ekipę Blues Brothers. Goście bawić się będą na dwóch parkietach aż do białego rana. Cena 599 zł/os. W cenie zagwarantowano bufet zarówno sylwestrowy, jak i noworoczny, drinki powitalne, miejsce w kabinie oraz przejazd busem ze Świnoujścia do Szczecina.

Kolejny armator zaprasza swoich gości na Bal Kostiumowy, a najlepsze stroje nagrodzi atrakcyjnymi upominkami. Na największym we flocie promie Scandinavia, który będzie oczekiwał na nich w Gdańsku, królować będzie klimat piracki. Bal Sylwestrowy można wykupić od 390 PLN za osobę. Cena zawiera udział w balu, rejs po morzu, program rozrywkowy, wykwintne menu, a także nocleg na promie w kabinie oraz noworoczne śniadanie. Podczas zabawy sylwestrowej na pokładzie promu Wawel w Świnoujściu goście będą mogli delektować się klimatami Skandynawii. Wesołej zabawie będą towarzyszyć kulinarne rarytasy, specjalnie dobrane i przygotowane na ten wieczór przez szefa kuchni. Koszt balu sylwestrowego na Wawelu od 390 PLN za osobę. Cena obejmuje wszystkie atrakcje balu sylwestrowego wraz z noclegiem na promie i śniadaniem noworocznym.

Podobnie Sylwestra spędzać będą goście na promach Baltica i Vision, gdzie dla uczestników przewidziano nieco więcej atrakcji. Będą mogli nie tylko zwiedzić szwedzką wyspę Karlskronę, ale i zostać na poprawinach! Na promie Baltica goście bawić się będą pod hasłem „Sylwester siedmiu mórz”. Specjalne dekoracje sprawią, że wszyscy uczestnicy poczują klimat morskiej przygody. Dla tych, którzy postanowią przebrać się za syrenkę, pirata lub inną postać kojarzącą się z morską przygodą czekają specjalne zniżki w barach. Nowy Rok można oryginalnie zaplanować ‐ zaczynając wypłynięciem z Gdyni na nowym statku Vision w sylwestrowe popołudnie. Po uroczystej kolacji all inclusive rozpocznie się taniec do muzyki na żywo. Nowy Rok turyści przywitają na morzu! Po północy czeka dalszy ciąg zabawy podczas dyskoteki. Wygodny odpoczynek w kabinie z łazienką i… na szczęście nie trzeba rano wstawać! Ale może warto? Od rana widać bowiem z pokładów otwartych piękny krajobraz szkierowych szwedzkich wysepek, okalających Karlskronę. W południe można także wybrać się na wycieczkę po zimowej Karlskronie. Cena całego rejsu 599zł/os.

Więcej informacji i zdjęć: NajlepszeImprezy.eu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.