Facebook Google+ Twitter

Sylwester w Katowicach. Pod Spodkiem będzie ciekawie !

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak szczęśliwie wejść w nadchodzący 2011 rok albo lubisz imprezy pod chmurką, to nie możecie Cię zabraknąć w Katowicach na placu przed Spodkiem. Towarzystwo gwiazd rozgrzeje cię do czerwoności. Początek o 19.

31 grudnia na placu przed Spodkiem będzie okazja do przywitania nowego roku na świeżym powietrzu. TVP Katowice, władze miasta oraz portal mojemiasto.pl wspólnymi siłami zorganizują hucznego sylwestra dla mieszkańców Katowic i miast ościennych. To już druga impreza sylwestrowa organizowana przez katowicki oddział telewizji polskiej. W zeszłym roku mieszkańcom Katowic towarzyszyły zespoły Golec uOrkiestra, PIN, Cocotier, a także solowe wokalistki - Sasha Strunin i September. Wszystko było utrzymane na bardzo wysokim poziomie.

Tak będzie i w tym roku, bo artyści, którzy wystąpią na specjalnie przygotowanej scenie są wszystkim dobrze znani. Trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania zapraszając piosenkarzy z dorobkiem. Stolica Górnego Śląska przywita artystów reprezentujących odmiennie gatunki muzyczne: zespół Sami, Alicja Janosz, Budka Suflera, oraz gwiazda wieczoru - Danny.

Na początku imprezy wystąpi zespół Sami pochodzący z Katowic. W tym roku obchodzą dziesięciolecie istnienia. Swoją karierę zawdzięczają singlowi "Lato", który nagrali w 2000 roku. Piosenka spodobała się słuchaczom i w pierwszych tygodniach podbijał listy przebojów.
Po ich występie na scenie pojawi się Alicja Janosz z zespołem. Alicja Janosz znana również jako Alex jest laureatką pierwszej edycji programu Idol, a także zwyciężczynią jednego z odcinków Szansy na Sukces z 2000 roku.

Godzina 23 to prawdziwa gratka dla wielbicieli nieśmiertelnej muzyki serwowanej przez zespół Budka Suflera. Krzysztof Cugowski z zespołem to świetny przepis na pożegnanie starego i powitanie nowego roku w doborowym towarzystwie. O północy zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni, a Prezydent Katowic - Piotr Uszok złoży mieszkańcom.

Po ceremonii przywitania nowego roku na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, szwedzki wokalista ukrywający się pod pseudonimem Danny. Znany ze szwedzkiej edycji Idola oraz hitów "If only you" czy "Emily" - nagranego wspólnie z Sashą Strunin.

W zeszłym roku w Katowicach frekwencja dopisała jak będzie tym razem? Początek imprezy na placu przed katowickim Spodkiem o godzinie 19. Życzymy udanej zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.