Facebook Google+ Twitter

Sylwester w Teatrze Syrena. Zobacz i posłuchaj "Hallo Szpicbródka"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-12-17 15:40

Teatr Syrena zaprasza na sylwestra spod znaku musicalu w realiach XX-lecia międzywojennego.

 / Fot. Teatr SyrenaZapraszamy do spędzenia sylwestra 2012 w Teatrze Syrena - tegoroczną zabawę zaszczyci swoją obecnością Fred Kampinos. Za sprawą oglądania perypetii miłosnych i kryminalnych głównego bohatera musicalu "Hallo Szpicbródka" oraz niepowtarzalnej atmosfery w nowym foyer Teatru, przeniosą się Państwo wprost do lat 20. i 30. XX wieku. Co prawda, na balu niestety nie spotkacie przedwojennych bywalców salonów - Eugeniusza Bodo, Hanki Ordonówny czy Adolfa Dymszy, ale postaramy się uchwycić klimat balów w osławionej Adrii czy Hotelu Europejskim.

Najważniejszą częścią wieczoru sylwestrowego będzie musical "Hallo Szpicbródka", którego premierę zaplanowaliśmy na 15 grudnia. Spektakl w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, określanego przez krytyków jako twórcę polskiej szkoły musicalowej, przeniesie Państwa do dwudziestolecia przedwojennego, choć zarazem nie będzie pozbawiony współczesnych nawiązań. Znakomita muzyka i wpadające w ucho piosenki - dla wielu z Państwa dobrze znane z filmu sprzed ponad 30 lat - w wykonaniu znakomitych aktorów (m.in. Piotra Polka, Anny Terpiłowskiej, Justyny Woźniak, Hanny Śleszyńskiej i Katarzyny Żak) będą gwarancją szampańskiej zabawy.

Dostosowując się do Państwa oczekiwań proponujemy dwa sposoby na spędzenie tegorocznej nocy sylwestrowej:

1. Musical "Hallo Szpicbródka" (w przerwie lampka wina).
Początek, godz. 18, planowane zakończenie - ok. godz. 20.30.
2. Musical "Hallo Szpicbródka" oraz całonocna zabawa w nowym foyer Teatru Syrena i Restauracji "Teatralnej". Początek - godz. 21.15.

Dla gości, którzy zdecydują się jeszcze lepiej wpisać w klimat "dwudziestolecia" i przebrać w kostiumy nawiązujące do ówczesnej mody, czekają niespodzianki - w tym tombola.

Bilety można rezerwować pod numerami telefonów: 22 10 11 613, 22 10 11 609, 22 10 11 630, lub mailowo: bilety@teatrsyrena.pl

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.