Facebook Google+ Twitter

Sylwester w Warszawie. Na błoniach Stadionu Narodowego bawiło się sto dwadzieścia tysięcy osób

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2015-01-03 10:12

Na największej imprezie sylwestrowej w stolicy od godziny 21.00 atmosferę rozgrzewały polskie zespoły, a zagraniczne gwiazdy zawładnęły publicznością. Jason Derulo i Dash Berlin dali niezapomniane show na błoniach Stadionu Narodowego.

 / Fot. mat. organizatoraO godz. 20.00 błonia Stadionu Narodowego zapełniły się miłośnikami sylwestrowej zabawy. Po koncertach Artura Rojka i Kasi Nosowskiej z zespołem Hey, którzy zagrali swoje największe hity, przyszedł czas na ostatnie spotkanie z gigantami polskiej sceny - Budką Suflera.

Godzinę przed północą na scenie pojawiła się najbardziej wyczekiwana gwiazda - Jason Derulo. Ten młody, ale bardzo wszechstronny artysta, razem z grupą tancerzy zabrał plenerową publiczność do gorącego, tanecznego klubu. Najbardziej znane hity takie jak "Wiggle" czy "Trumpets" wybrzmiały w ostatnich minutach starego roku porywając warszawską publiczność do wspólnej zabawy. / Fot. mat. organizatora

Wraz z wybiciem północy nastąpiła wielka pirotechniczna eksplozja. Świetliste show na niebie na 13 minut zasłoniło bryłę Stadionu Narodowego. Eksplozja ognistej energii z nieba przeniosła się wkrótce na scenę za sprawą Dash Berlin. Artysta przez godzinę swojego show pozwolił zapomnieć, że mamy zimę.

Poza koncertami na bawiącą się publiczność czekały dodatkowe atrakcje - wielki, dwudziestometrowy napis I love Warsaw z sylwestrowym mieniącym się zegarem, który stał się hitem akcji Sylwestrowa Fota.Uczestników imprezy muzyką i tańcem rozgrzewali artyści, ciepła kawa i herbata otrzymana dzięki sponsorowi.

Imprezę zorganizowało: Miasto Stołeczne Warszawa oraz Stołeczna Estrada
Główny sponsor: PGE Polska Grupa Energetyczna
Partnerzy: Stadion Narodowy, Metro Warszawskie, Zarząd Transportu Miejskiego i Radio Zet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.