Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4316 miejsce

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Zobacz, co przygotowała stolica

Tegoroczny sylwester w Warszawie odbędzie się pod hasłem muzyki dyskotekowej, zarówno tej współczesnej, jak i pochodzącej z lat 70., 80. i 90. Impreza, jak co roku, będzie organizowana na placu Konstytucji. Sprawdź, kto na niej zaśpiewa.

 / Fot. Ondrejk, własność publicznaPodczas sylwestrowej nocy swoje interpretacje przebojów dyskotekowych zaśpiewają: Zakopower, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, De Mono, Kora, Oddział Zamknięty, Afromental, Ewa Farna, Big Cyc, Weekend. Wystąpią również zwycięzcy znanego polsatowskiego show "Must be the Music": Tomasz Kowalski oraz zespół Oberschlesien.

Zagraniczną gwiazdą, która zaśpiewa podczas sylwestrowej nocy w Warszawie będzie ukraińska grupa Mirami (twórcy dyskotekowego przeboju "Sexualna"). W trakcie imprezy nie zabraknie wspomnień o EURO 2012, największym tegorocznym wydarzeniu sportowym.

"Sylwestrowa Moc Przebojów", jak co roku będzie organizowana przez m.st. Warszawa oraz Polsat. Imprezę poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock. Na scenie będą im towarzyszyć Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor.

Koncerty podczas sylwestrowej nocy w stolicy rozpoczną się o 20 i potrwają ok 6 godzin. Transmisję imprezy będzie można obejrzeć w Polsacie i Polsacie 2 (noworoczne odliczanie pokaże także Polsat News).
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.