Facebook Google+ Twitter

Sylwestrowy odlot last minute

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-29 07:23

Polacy coraz częściej spędzają Sylwestra na egzotycznych wycieczkach - czytamy w "Rzeczpospolitej". W tym sezonie padł kolejny rekord, blisko 70 tysięcy naszych rodaków otworzy noworocznego szampana w ciepłych krajach.

Dziennik podkreśla, że mimo kryzysu, biura podróży wyprzedały większość wycieczek. Według przewoźników do zagranicznych wojaży zachęca umacniająca się w ostatnim czasie złotówka.
Najchętniej koniec roku Polacy spędzają w Egipcie, Jordanii, Izraelu, Tunezji oraz na Teneryfie. Chcą wygrzać się na słońcu i choć na kilka dni zapomnieć o długiej zimie - czytamy w "Rzeczpospolitej".
Wiele hoteli zapewnia turystom podczas zabawy sylwestrowej różne atrakcje, jak pokaz tańca brzucha, czy pokaz sztucznych ogni. Jednak, według dziennika, najlepszy wabik na zmarzniętych polskich turystów to po prostu wysoka temperatura i słońce.

"Rzeczpospolita" podkreśla, że rosnące zainteresowanie zagranicznymi wyjazdami, nie odbiera klientów rodzimym hotelom i pensjonatom. One również przeżywają w okresie Nowego Roku oblężenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.