Facebook Google+ Twitter

Sylwestrowy wieczór z Aleksandrą Kurzak

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-12-22 15:00

Gala Sylwestrowa z udziałem Aleksandry Kurzak zamknie rok interesujących wydarzeń kulturalnych w Warszawie. Artystka wystąpi w Sali Kongresowej w towarzystwie włoskiego tenora Francesco Demuro, Anny Dereszowskiej i Macieja Miecznikowskiego. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Sinfonia Varsovia.

 / Fot. mat. orgaznizatora31 grudnia o godzi. 19 podczas Gali Sylwestrowej w Sali Kongresowej w Warszawie, Aleksandra Kurzak wystąpi razem ze światowej sławy tenorem Francesco Demuro. W czasie koncertu usłyszymy najsłynniejsze arie Giacoma Pucciniego, Richarda Straussa, Franza Lehara, jak również przeboje musicalowe i popularne piosenki.

Wieczór umilą także występy Anny Dereszowskiej i Macieja Miecznikowskiego, którzy zaprezentują m.in. znane piosenki Seweryna Krajewskiego.

"Tegoroczna Gala Sylwestrowa będzie wieczorem wyjątkowym. Artyści wywodzą się z bardzo różnych stron sceny muzycznej. Przygotowany repertuar jest uniwersalny. Usatysfakcjonowani nim będą nie tylko melomani. Wszystko to z towarzyszeniem orkiestry Sinfonia Varsovia. Pokieruje nią maestro Evgeny Volynskiy, światowej sławy dyrygent, który na co dzień współpracuje z Aleksandrą Kurzak" - powiedział Andrzej Matusiak, Dyrektor Stołecznej Estrady.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.