Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12261 miejsce

Sylwia Grzeszczak wraca na scenę!

Sylwia Grzeszczak, po rocznej nieobecności postanowiła powrócić na scenę! Jej nowy album, który swoją premierę będzie miał jesienią tego roku, zapowiada się niezwykle obiecująco!

28 października w ERGO ARENIE Gdańsk Sylwia rozpocznie swoją trasę koncertową, która będzie składać się z 19 występów, a jej finałem będzie popis w Zabrzu 9.12. Na koncertach nie zabraknie hitów takich jak: "Co z nami będzie", "Mijamy się", "Małe rzeczy", czy "Tamta dziewczyna", ostatni singiel po trzech tygodniach od premiery został odtworzony ponad 16 milionów razy! / Fot. Materiały prasowe

Pomimo swojego młodego wieku wokalistka ma na swoim koncie 2 albumy i wszystkie z nich pokryły się potrójną platyną. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w wieku 5 lat programem "Od przedszkola do Opola". Następnie brała udział w telewizyjnych show, takich jak "Drzwi do kariery", czy "Idol". Ma idealny głos, a umiejętność gry na fortepianie, tylko dodaje jej klasy. Jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek młodego pokolenia.

Bilety i harmonogram koncertów dostępny na stronie lux.biletyna.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.