Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14510 miejsce

Sylwia Nowak laureatką konkursu zdobienia paznokci

Z cyklu "Ludzie sukcesu w mojej małej Ojczyźnie" przedstawiam Sylwię Nowak, laureatkę konkursu przedłużania i zdobienia paznokci.

 / Fot. Wiesław UrbańczykZ cyklu "Ludzie sukcesu w mojej małej Ojczyźnie" przedstawiam Sylwię Nowak, laureatkę konkursu przedłużania i zdobienia paznokci. Sylwia ukończyła Policealne Studium Zawodowe Oświata w Katowicach. Od 2003 roku zajmowała się przedłużaniem paznokci i upiększaniem kobiecej dłoni. Do perfekcji opanowała metodę akrylową i żelową. Podkreśleniem jej umiejętności są liczne dyplomy, puchary i odznaczenia znajdujące się w salonie piękności. Salon Jamajka w Wojkowicach prowadzi od 2003 roku. Właścicielka zawsze marzyła o odwiedzeniu kraju Boba Marleya. Kocha jego muzykę i kraj rumu. W jej salonie piękności znajduje się wyprofilowane łóżko solarium mające podwójnie brązujące lampy -jakość opalania i relax zapewniony.
Sylwia pomimo młodego wieku, znana jest w środowisku z wielu akcji charytatywnych. Została uhonorowana tytułem "Przyjaciel Gimnazjum w Wojkowicach", gdzie angażowała się w organizację Festynu Rodzinnego. Rodzicom i dzieciom upiększała paznokcie. Salon wspiera również fundację, przekazując środki dla dzieci z porażeniem mózgowym. Podczas ostatnich wakacji w Egipcie, Sylwia wzięła udział w pokazie mody, gdzie pokazała swoje umiejętności zdobienia paznokci, co bardzo spodobało się publiczności.
Laureatce życzymy wielu sukcesów i owocnych efektów swojej działalności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Brakuje zdjęć z ozdobionymi paznokciami .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.