Facebook Google+ Twitter

Syn radnego Władysława Skwarki rozbił auto po pijanemu

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-09-16 08:49

Piotr S., syn znanego samorządowca Władysława Skwarki, przewodniczącego Klubu Radnych SLD w Łodzi, po pijanemu na Retkini, uderzył w latarnię. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawa trafi do sądu grodzkiego.

Na skrzyżowaniu ul. Retkińskiej i Wyszyńskiego 25-letni Piotr S., samotnie jadąc alfą romeo, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup oświetleniowy. Według policji miał 2,16 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie skonfiskowano mu samochodu na poczet przyszłej kary, ponieważ - jak policja wyjaśnia - właścicielem auta nie jest Piotr S., lecz jego ojciec.

– Kończymy postępowanie w tej sprawie – mówi nadkom. Renata Guściora z III komisariatu policji – i wkrótce wystąpimy do prokuratury z wnioskiem o skierowanie aktu oskarżenia do sądu grodzkiego. Grozi mu kara grzywny lub do dwóch lat pozbawienia wolności.
(wp) ma

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy poseł (minister, biznesmen) może być właścicielem wszystkich samochodów w Łodzi? I w ten sposób mieszkańcy Łodzi (zresztą pomysł można zastosować w innych miejscowościach) mieliby niekonfiskowalne autka! Dobry pomysł? Czekamy na wzorcowy proces, który udowodni, że jesteśmy państwem prawa. Dowód będzie o tyle łatwy, że tata z SLD...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.