Facebook Google+ Twitter

syndrom tłuka

W mojej pracy syndrom tłuka wyglada mianowicie tak jak poniżej przedstawie. Mamy zwyczaj taki że w pokoju w naszym referacie składamy się na ciasto urodzinowe do kawy

W mojej pracy syndrom tłuka wyglada mianowicie tak jak poniżej przedstawie.
Mamy zwyczaj taki że w pokoju w naszym referacie składamy się na ciasto urodzinowe do kawy tego dnia co dana osoba ma urodziny, zaś Marzena nigdy nic nie daje ale to by nie był jeszcze żaden problem, ale pierwsza siada do tego ciasta i bezczelnie bezpośrednio pyta się czy może??
Głupio jest nam odmówić oczywiście ale tego dnia atmosfera w pracy robi się nieznośna, nie ciekawa wręcz fatalna. I jeszcze przez długi czas są plotki gadki o tym jak można być tak bezczelnym. Z początku były takie pomówienia ale gdy to zaczęło się często powtarzać robiło się męczące i okropne. W taki sposób atmosfera w pracy na widok Marzeny psuła się i wkońcu narodziła się wielka nienawiść do niej z jednego małego powodu kilka groszy składki.


Myślę, że problem saM SIĘ ROZWIĄŻE DOTRZE DO MARZENY WKOŃCU TO ŻE NIKT NIE CHCE Z NIĄ PRACOWAĆ, ŻE WIELE OSÓB ZRAZIŁO SIĘ DO NIEJ PRZEZ TAKI INCYDENT. jEŚLI SAMA DO TEGO NIE DOJDZIE TO TRZEBA BĘDZIE SZCZERZE Z NIA O TYM POROZMAWIAĆ. mÓWIĄ LEPSZA GORZKA PRAWDA NIŻ SŁODKIE KŁAMSTWO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.