Facebook Google+ Twitter

Synek Lisieckich jest już z ojcem

Sąd Rejonowy dla Warszawy – Pragi Południe, V Wydział Rodzinny i Nieletnich postanowił 15 lipca br. na czterogodzinnym posiedzeniu zmienić postanowienie z dnia 13 maja br. o ograniczeniu władzy rodzicielskiej Państwu Lisieckim i powierzyć pieczę nad dzisiaj 2,5-miesięcznym Stasiem jego ojcu, Zbigniewowi Lisieckiemu.

Pan Zbigniew z synem Stasiem / Fot. z. lisieckiNiemowlak jest już w domu. O odebraniu dziecka Państwu Lisieckim informowaliśmy w osobnym materiale.

Postępowanie nie zostało jednak do końca zamknięte i jak czytamy w decyzji sądu, postanowiono: ,,ustanowić na czas trwania postępowania nadzór kuratora sądowego nad sposobem wykonywania władzy rodzicielskiej przez Zbigniewa Lisieckiego i Joannę Lisiecką nad małoletnim synem Stanisławem...”.

Oprócz postanowienia o zwolnieniu małego Stasia z domu dziecka zakazano matce sprawowania samodzielnej opieki nad synkiem i przebywania z nim pod nieobecność osób trzecich. Ponadto rodzice zostali zobowiązani do ,,kontynuowania leczenia psychiatrycznego i przedstawiania co 3 miesiące aktualnej informacji o stanie zdrowia psychicznego”.

Obszerniej temat traktuje Gazeta.pl, ja na razie powstrzymuję się od komentarza...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.