Facebook Google+ Twitter

System of a Down - powrót na scenę w wielkim stylu

Znana grupa metalowa pod dowództwem Serja Tankiana rozpadła się w 2006 roku, ale oto nowe wieści - S.O.A.D powraca!

Wiadomość na początku może się wydawać całkiem nieprawdopodobna, ale tak: grupa się reaktywuje. To bardzo dobra wiadomość dla fanów, jak i też kolejna podpora dla jakości muzyki metalowej w dzisiejszych czasach. SOAD planują znowu się zebrać i pokazać parę razy na koncertach na żywo. Zespół zagra w bieżącym roku dziesięć koncertów w Europie. Muzycy pojawią się na festiwalach w Szwecji, Niemczech i Austrii, ponadto zagrają też samodzielne koncerty min. w Berlinie i Paryżu. Czy to oznacza powrót kapeli na stałe?

"Nie mamy żadnych konkretnych planów - mówią muzycy - chcemy po prostu pograć". Wszyscy fani mają teraz iskierkę nadziei że zespół przez nich uwielbiany powróci na wielką scenę. Przez 5 lat od zawieszenia działalności wokalista Serj Tankian nagrywał tylko swoje albumy, ale fani są zgodni - zespół jest nie do podrobienia, wybitnie oryginalny i absolutnie fantastyczny!

A może SOAD zawita również do Polski? Cóż - czas pokaże. Miejmy nadzieję że muzycy zadziwią Nas jeszcze swoim niezwykłym stylem. Bilety na ich koncerty po kilku dniach od wystawienia zostaną na pewno wyprzedane, a pod sceną fanów nie zabraknie.

Statystyki mówią jasno: Muzykę SOAD pobierano prawie taką samą ilość razy przed i po 2006 roku. A więc: cierpliwości i dalszego wspierania zespołu w ponownym powrocie na scenie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.