Facebook Google+ Twitter

Szafeczka dla #DlaWiększejIdei

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-01 10:51

Karolina Jędrzejczyk, mama Nikoli i autorka bloga Szafeczka.com zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.

Szafeczka zdradza swoje sposoby na skuteczne oszczędzanie #DlaWiększejIdei.

Szukanie bezpłatnych form rozrywki i edukacji w Internecie, zwiedzanie muzeów w dni, kiedy wstęp do nich jest wolny, uprawianie sportu w miejskim parku czy organizowanie wypoczynku na świeżym powietrzu to tylko kilka ze sposobów na oszczędzanie, za pomocą których autorka bloga Szafeczka.com wraz ze swoją rodziną zbliża się do realizacji wymarzonego celu.

Dziś jej Większą Ideą jest - oszczędzanie na nowy dom – jak mówi w swoim filmie, który można już zobaczyć na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl oraz
w kanale You Tube http://youtu.be/Hrv_9M1sf1k


Wszystko #DlaWiększejIdei!

Do oszczędzania poprzez zmianę nawyków czy eliminacji niezdrowych przyzwyczajeń zachęca pięcioro blogerów zaangażowanych w kampanię Idea Expert. Blogerzy przekonują, że oszczędzanie jest w modzie, a w dodatku skutecznie pomaga realizować pasje i marzenia. Pieniądze odłożone dzięki oszczędzaniu pomagają wcześniej spłacić kredyt lub zdecydować się na jego zaciągnięcie, by nie odkładać realizacji marzeń w nieskończoność.

Na stronie internetowej kampanii www.dlawiekszejidei.pl można znaleźć praktyczne porady dotyczące możliwości oszczędzania, na co dzień (zakładka inspiRATOR!) oraz wziąć udział w konkursie na najlepszy film prezentujący Większą Ideę na oszczędzanie i sposób na jej realizację. Do wygrania są atrakcyjne nagrody: kurs kitesurfingu, kamera Go Pro HERO 3 + Black Edition, inteligentna zabawka Bo i Yana oraz iPad mini Retina, elegancka torebka FurlaCandy Satchel, rower Electra oraz nagroda specjalna, skuter Romet Retro.

• Kreacja: GoldenSubmarine
• Produkcja filmów:The Polaks
• Planowanie i zakup mediów: Sales&More
• Social media: Valkea Social Media

(Rzecznik Prasowy)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Idea Expert


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.