Facebook Google+ Twitter

Szaleńczo zabawna "Dzika bestia" w księgarniach od 10 lipca

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-07-03 11:15

10 lipca do księgarń trafi seksowna, brutalna i obłędnie zabawna kontynuacja bestsellera "Pokonać kostuchę" Josha Bazella.

Okładka książki "Dzika bestia" Josha Bazella / Fot. materiały prasoweW Dzikiej bestii , stawiając czoło starym i nowym demonom, znany już czytelnikom doktor Brnwa kontynuuje swą wędrówkę przez życie w iście zawrotnym tempie i z wisielczym poczuciem humoru.

"Niełatwo znaleźć pracę, gdy jest się ekszabójcą ściganym przez mafię… Dlatego doktor Pietro Brnwa raczej nie ma wyjścia i musi przyjąć ofertę ekscentrycznego milionera – ma towarzyszyć jako ochroniarz seksownej, nieco autodestrukcyjnej pani paleontolog podczas wyprawy, której celem jest wytropienie tajemniczego potwora z jeziora. Nawet jeśli to oznacza konfrontację z armią gangsterów, handlarzy narkotyków, typów spod ciemnej gwiazdy i… Sarah Palin!
Stawiając czoło starym i nowym demonom, doktor Brnwa kontynuuje swą wędrówkę przez życie w iście zawrotnym tempie i z wisielczym poczuciem humoru".

„Szaleńczo zabawna… dzieło zwariowanego geniusza” - „New York Times Book Review”

„Bazell mistrzowsko łączy galopującą akcję, farsę i satyrę polityczną” - „Publishers Weekly”

Josh Bazell studiował literaturę angielską i medycynę, obecnie jest rezydentem na University of California w San Francisco. Autor bestsellera Pokonać kostuchę, opublikowanego w 32 językach i uznanego przez „Time” za jedną z dziesięciu najlepszych powieści 2009 roku. HBO wykupiło prawa do serialowej adaptacji.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.