Facebook Google+ Twitter

Szaleńczo zakochane Walentynki w Bonarce

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-06 11:10

Kocha się tylko raz – a skoro tak, to miłość tej wybranej osobie trzeba wyznać w sposób jak najbardziej oryginalny, szaleńczy, zapadający w pamięć.

Teraz, dzięki konkursowi w Bonarce, można dzięki temu nie tyko zdobyć czyjeś serce, ale i cenne nagrody.
Już od 7 lutego na profilu Bonarka City Center na Facebooku (facebook.com/bonarkacitycenter) chwalić się można swymi miłosnymi wyznaniami. W jaki sposób udało się oczarować swoją dziewczynę? Za sprawą jakiego działania możliwe było przekonanie swojej żony, by powiedziała „tak”? Im ciekawsze i im bardziej szaleńcze zgłoszenia, tym większa szansa na wygraną. Ale uwaga, w konkursie uczestniczyć mogą nie tylko już szczęśliwie zakochani, ale i ci, którzy dopiero planują miłosny podbój. Zgłaszać można bowiem także i swoje propozycje szczerych uczuciowych wyznań. Kto wie, może przeczyta je akurat ta wybrana osoba?
Swe propozycje należy nadsyłać do 16 lutego. To wtedy ze wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 12 najciekawszych prac, które przejdą do finału. By zwyciężyć, należy zgromadzić jak największą liczbę polubień. Dodatkowe punkty można zdobywać za zaproszeni swych znajomych do polubienia profilu Bonarki. Pierwsze 5 zaproszonych osób to 1 punkt dla finalisty, każda kolejna osoba to dwa bonusowe punkty. Ogłoszenie wyników – 20 lutego.
To wtedy rozdane zostaną nagrody. A jest o co walczyć. Cenne upominki, w dowód uznania za polot, kreatywność i fantazję zakochanych, ufundowały tak cenione marki jak: Yes, Point Frappe oraz Time Trend . Wygrać można: voucher na 1500 zł do sklepu Yes, zegarki: Aviator, Guess oraz Morgan, a także zestawy kosmetyków. Wystarczy jedynie zalogować się do specjalnej walentynkowej aplikacji na profilu Bonarki i poświęcić chwilę na wypełnienie formularza. Warto się też pospieszyć, gdyż pierwsze 25 osób zalogowanych do aplikacji otrzyma bon na dwie kawy do Point Frappe.
Atrakcje na Dzień Zakochanych czekają również i w samej Bonarce – pod postacią uroczych, aż proszących się o przytulenie cenowych promocji. Przygotowało je kilkunastu najemców, umieszczając w Rabatomatach. Ciekawą propozycję dla Pań ma również salon hebe, zapraszający 8 i 9 lutego na bezpłatny profesjonalny makijaż.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.