Facebook Google+ Twitter

Szaleństwa Panny Pippi na kortach Okęcie Tennis Club

Ponad pół tysiąca dzieci, przybyło w niedzielę 9 września do Okęcie Tennis Club spędzić czas w sportowej atmosferze podczas tenisowego pikniku rodzinnego „Szaleństwa Panny Pippi”, który odbył się na kortach Okęcie Tennis Club w Warszawie.

Uśmiechnięte buzie dzieci, pełne dumy i satysfakcji miny rodziców oraz wiele sportowo-bajkowych atrakcji to najtrafniejszy opis pierwszego tenisowego pikniku „Szaleństwa Panny Pippi”. Dziecięca ciekawość i zapał do zdobywania nowych umiejętności przez cały czas towarzyszyły tej imprezie. W trakcie
pikniku tłumy widowni z zapałem kibicowały finalistom turnieju Masters Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej. Organizatorzy mają nadzieję, że spośród uczestników tego turnieju wkrótce wyrosną przyszłe gwiazdy polskiego tenisa.
Podczas pikniku wiele radości najmłodszym uczestnikom sprawiły, oprócz sportowych atrakcji, zabawy z Pippi Langstrumpf oraz wspólne rysowanie z Bazgroszytami. Dzieci na specjalnie zaprojektowanej ściance przenosiły swoje wyobrażenia o tenisie ziemnym wykorzystując kolorowanki z niezastąpionymi bohaterami – Kredziakami. Wśród gości malujących z dziećmi pojawiła się m.in. Maja Popielarska, która zachęcała maluchy do kreatywnej zabawy.
Sportowym wrażeniom towarzyszyły m.in. zabawy w dmuchanym statku pirackim, wyprawa z konikiem Pippi -Alfonso, konkursy z psotną małpką Panem Nilsonem oraz występy muzyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr. 105 im Astrid Lindgren w Warszawie. Dużym zainteresowaniem dorosłych jak i dzieci cieszyła się przygotowana przez Ambasadę Szwecji wystawa poświęcona twórczości Astrid Lindgren.
Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Ambasady Szwecji oraz Burmistrz Dzielnicy Włochy.Partnerami wydarzenia były m.in. Bazgroszyty, Oriflame, portal Dziecko w Warszawie, Babolat, KiMed, Coca-cola, oraz Salad Story.
Okęcie Tennis Club już przygotowuje pomysły na przyszłoroczny piknik!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.