Facebook Google+ Twitter

Szaleństwo bez metody czyli dyktatura głupoty

Deregulacja zawodów, nagłaśniana jako sukces jaśnie wielebnych, ba wielbionych nawet elit, okazała się sukcesem niecałkowitym, a nawet klapą tak wielką, jak ta od sedesu.

Zmiany owe porównać można do wrzucenia kilograma tapety na prababcię, z nadzieją, że znajdzie się chętny do ożenku i bogaty amant. W ogóle, cały system organizacji w Polsce jest niczym więcej jak szaleństwem, pozwolenia na wszystko, opisy, przepisy, wypisy, a wszystkie one pisane na brudno, jak notatki w zaszycie niechlujnego ucznia.

ZUS, przekleństwo Bismarcka i marzenie każdego leniwego komucha, jest kolejnym koszmarem z wiadomej ulicy, z wiadomego filmu. Jesteśmy zmuszani do płacenia składek pod groźbą odsiadki, a czynimy to z pełną świadomością bezcelowości. Wiemy przecież, że emerytur nie będzie, a leczyć i tak musimy się sami. Pociągi się wywracają, a autostrady pękają w szwach, szkoda tylko, że szwy trzeba zakładać przed oddaniem którejkolwiek z nich do użytku. Mamy generała, który strzela tak niecelnie, że z trzech centymetrów nie trafił we własną skroń, panią ministrę, która o sporcie wie tyle, że jest, posła który nie wie czy jest kobietą czy mężczyzną i Biedronia. Biedroń zaś ma dylemat, bo nie wie czy podrywać wyżej wspomnianego posła może, bo on jest kobietą teraz przecież... Seksmisja na całego!

Właśnie sex jest dziś największym problemem w Sejmie. Edukacja o nim ma być, czy nie być (oto jest pytanie), a jeśli tak to w jakiej formie. Teraz wiem skąd cały ten burdel, skoro wszystkie nasze najważniejsze sprawy kręcą się wokół czterech liter. "Liter" i to niejeden, spożywa zapewne poseł Palikot, bo w życiu takich bredni od trzeźwego nie słyszałem. Możliwe jest też, że poseł ten jest pod wpływem zgoła innego specyfiku. I tu rodzi się pytanie: skoro za prowadzenie auta pod wpływem grozi odsiadka, a za prowadzenie kraju nie, to gdzie tu logika?

W Kolumbii pomogła modlitwa i wiara, w Bogu nadzieja i siła. Wierzmy, że jesteśmy w stanie przywrócić nasz kraj do normalności. Wierzmy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.