Facebook Google+ Twitter

"Szalona i smutna prawica" zwolni Jarosława Kuźniara z TVN24?

"Jak 1000 widzów tak napisze odejdę z telewizji" - zadeklarował znany prezenter. Zareagował tak na krytyczny list pod jego adresem. W internecie już ruszyły akcje mające na celu zwolnienia Kuźniara z TVN24. "To akcje smutnej prawicy" - mówi dziennikarz.

 / Fot. Piotr Drabik/CC BY 2.0"Czy wy Kuźniar, Morozowski, Rymanowski wiecie, że jesteście tak prymitywni, że powinniście prowadzić jakieś wiejskie imprezy, a nie programy w telewizji i to jest odczucie tysięcy ludzi" - list o takiej treści odczytał Jarosław Kuźniar w swoim programie i dodał, że: "Jak 1000 widzów tak napisze, odejdzie z telewizji".

Tymczasem w internecie ruszyły akcje zwalniania Kuźniara z TVN24. Jego przeciwnicy apelują, aby każdy wysyłał po kilka maili. Niektóre z nich Kuźniar upublicznił. Zarzuca mu się w nich przede wszystkim, że jest czołowym "propagandystą" rządów Tuska.

Co na to sam zainteresowany? "Po 19 latach w zawodzie, byciu gejem, pieskiem Tuska, zaprzańcem, gnojem z kaprawymi oczami, mistrzem miłości analnej, współczesnym Urbanem, autorem programu wstajesz i łżesz, raczej się śmieję niż szlocham. Na łzy trzeba sobie zasłużyć" - cytują Jarosława Kuźniara witrualnemedia.pl.

Tutaj możesz zobaczyć nietypową deklarację Jarosława Kuźniara.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 25.02.2012 22:15

TVN-Walterowska telewizja.Czasem analogie narzucają się same i są niezwykle trafne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 24.02.2012 18:47

Obawiam się oglądać TVN ,bo nagminne oglądanie tych kłamstw i bredni nadawanych prze tą stację ,powoduję że człowiek traci kontakt z rzeczywistością! Kłamstwa kilkakrotnie powtarzane ,sprawiają że telewidz bierze to za prawdę - jest to nazistowska propaganda!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 24.02.2012 18:38

@ Panie Wierzbicki , a co pan ogląda ? Trwam ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 24.02.2012 18:36

To prawda , pisowska prawica w akcji .Jak na wszystkich portalach piszą dużo i bezmyślnie .Używają przy tym niewybrednych epitetów

Komentarz został ukrytyrozwiń
agora
  • agora
  • 24.02.2012 17:31

Dlaczego bardziej odpowiada wam niewnawiść, opluwanie, niszczenie bliżniego niż obiektywna prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego nie oglądam TVN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.