Facebook Google+ Twitter

"Szalona i smutna prawica" zwolni Jarosława Kuźniara z TVN24?

"Jak 1000 widzów tak napisze odejdę z telewizji" - zadeklarował znany prezenter. Zareagował tak na krytyczny list pod jego adresem. W internecie już ruszyły akcje mające na celu zwolnienia Kuźniara z TVN24. "To akcje smutnej prawicy" - mówi dziennikarz.

 / Fot. Piotr Drabik/CC BY 2.0"Czy wy Kuźniar, Morozowski, Rymanowski wiecie, że jesteście tak prymitywni, że powinniście prowadzić jakieś wiejskie imprezy, a nie programy w telewizji i to jest odczucie tysięcy ludzi" - list o takiej treści odczytał Jarosław Kuźniar w swoim programie i dodał, że: "Jak 1000 widzów tak napisze, odejdzie z telewizji".

Tymczasem w internecie ruszyły akcje zwalniania Kuźniara z TVN24. Jego przeciwnicy apelują, aby każdy wysyłał po kilka maili. Niektóre z nich Kuźniar upublicznił. Zarzuca mu się w nich przede wszystkim, że jest czołowym "propagandystą" rządów Tuska.

Co na to sam zainteresowany? "Po 19 latach w zawodzie, byciu gejem, pieskiem Tuska, zaprzańcem, gnojem z kaprawymi oczami, mistrzem miłości analnej, współczesnym Urbanem, autorem programu wstajesz i łżesz, raczej się śmieję niż szlocham. Na łzy trzeba sobie zasłużyć" - cytują Jarosława Kuźniara witrualnemedia.pl.

Tutaj możesz zobaczyć nietypową deklarację Jarosława Kuźniara.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 25.02.2012 22:15

TVN-Walterowska telewizja.Czasem analogie narzucają się same i są niezwykle trafne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 24.02.2012 18:47

Obawiam się oglądać TVN ,bo nagminne oglądanie tych kłamstw i bredni nadawanych prze tą stację ,powoduję że człowiek traci kontakt z rzeczywistością! Kłamstwa kilkakrotnie powtarzane ,sprawiają że telewidz bierze to za prawdę - jest to nazistowska propaganda!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 24.02.2012 18:38

@ Panie Wierzbicki , a co pan ogląda ? Trwam ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 24.02.2012 18:36

To prawda , pisowska prawica w akcji .Jak na wszystkich portalach piszą dużo i bezmyślnie .Używają przy tym niewybrednych epitetów

Komentarz został ukrytyrozwiń
agora
  • agora
  • 24.02.2012 17:31

Dlaczego bardziej odpowiada wam niewnawiść, opluwanie, niszczenie bliżniego niż obiektywna prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego nie oglądam TVN.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.