Facebook Google+ Twitter

Szalone Dni Muzyki. Znajdź krzesło, a dostaniesz... bilet

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-26 14:41

"Gra o stołki" to pomysł, a zarazem cel jaki postawili sobie organizatorzy tegorocznego festiwalu "Szalonych Dni Muzyki". Zabawa jest skierowana do młodych ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w życiu kulturalno-nocnym stolicy.

 / Fot. materiały prasoweCo mają wspólnego kluby, klubokawiarnie oraz puby z muzyką klasyczną? Na pierwszy rzut oka nic. Ale kto tak myśli, jest w dużym błędzie. "Gra o stołki" to pomysł organizatorów tegorocznego festiwalu "Szalonych Dni Muzyki". Zabawa jest skierowana do młodych ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w życiu kulturalno-nocnym stolicy. A wszystko po to, aby to właśnie ich zainteresować muzyką klasyczną.

W pięćdziesięciu warszawskich klubach zostaly umieszczone charakterystycznie specjalnie oznaczone krzesła. To nie lada grataka dla miłośników tzw. "wejść za free". Każdy, kto odnajdzie takie krzesło, otrzyma bilet i siedząc na tym samym odnalezionym krześle będzie mógł wysłuchać koncertu. Organizatorzy przewidzieli 100 darmowych wejść, ale już dzisiaj wiadomo, że będzie ich znacznie więcej.

Pora się spieszyć, gdyż już 29 września specjalnie dla szczęśliwych znalazców zagra zespół "Motion Trio".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.