Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3279 miejsce

„Szaniawski” w Starej Kopalni zaprasza do Raju

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia mają zaszczyt zaprosić na spektakl „Raj. Tutorial”, który odbedzie się w dniach 22 i 23 kwietnia 2017 r.

„Raj. Tutorial” Dzięki uprzejmości Pani Danuty Kocan koordynator ds. promocji Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu Tel. 74 6488318 / Fot. Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w WałbrzychuTeatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia mają zaszczyt zaprosić na spektakl „Raj. Tutorial”, który odbedzie się w dniach 22 i 23 kwietnia 2017 r.
reżyseria: Jędrzej Piaskowski, tekst: Hubert Sulima, Jędrzej Piaskowski i zespół aktorski
/z inspiracji MIDDLESEX Jeffrey’a Eugenidesa/

PRZYJDŹ! ZOBACZ! POCZUJ SIĘ JAK W RAJU!
W niezwykłych przestrzeniach Starej Kopalni Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na spektakl „Raj. Tutorial” Dzięki uprzejmości Pani Danuty Kocan koordynator ds. promocji Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu Tel. 74 6488318 / Fot. Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychuo szczęściu i marzeniach, który relaksuje i przenosi do innego świata. „Raj. Tutorial” jest przepełniony muzyką, ruchem i dobrą energią. Po raz pierwszy w Polsce spektakl – coachingowy w teatralnej formie. Spektakl bez traumy, bez przekleństw, bez przemocy. Jedyna w Wałbrzychu pozytywna utopia.
„Raj. Tutorial” Dzięki uprzejmości Pani Danuty Kocan koordynator ds. promocji Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu Tel. 74 6488318 / Fot. Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w WałbrzychuPozwólmy sobie na marzenie! Odważmy się być sobą albo kimkolwiek innym!
22 kwietnia 2017 / godz. 19.00 / Centrum Nauki i Sztuki STARA KOPALNIA
23 kwietnia 2017 / godz. 18.00 / Centrum Nauki i Sztuki STARA KOPALNIA

REZERWACJA BILETÓW:
Biuro Współpracy z Publicznością / tel. 74 648 83 01 (do 03);
http://bilety.teatr.walbrzych.pl/

(-) Dariusz Lipiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.