Facebook Google+ Twitter

Szansa dla debiutantów

Piszesz wiersze do szuflady? Napisałeś powieść lub opowiadanie a żadne wydawnictwo nie odpowiada na twoje maile? Jeśli tak, to jesteś w podobnej sytuacji jak ja.

Początki pisarstwa zaczęły się objawiać u mnie we wczesnej młodości. Pisałam różne opowiadania, czasem jakiś wiersz, ale nigdy nie przychodziło mi do głowy żeby, publikować swoje teksty "bo kto by je chciał czytać".

Zmiana w mojej świadomości i poprawa samooceny trwały ładnych parę lat, podczas których powstawała moja pierwsza powieść. Wysłałam tekst do kilku wydawnictw, od wszystkich otrzymałam podobną odpowiedź. Książka może zostać wydana. Jednak koszty jakie miałabym pokryć przekraczały w znacznym stopniu moje możliwości.

Wreszcie trafiłam na wydawnictwo, które tak jak inne pobiera tzw. wadium, ale w kwocie możliwej do zaakceptowania. W ciągu trzech miesięcy od wysłania tekstu, książka jest dostępna w sprzedaży, po fachowej redakcji, z profesjonalnie dobraną okładką. Teraz już tylko czas pokaże czy osiągnie sukces.

Warto mieć marzenia i warto czasami odważyć się na pokazanie światu swoich dzieł, które przy odrobinie dobrej woli mogą stać się bestsellerami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.