Facebook Google+ Twitter

Szansa dla młodych talentów: Bitwa na głosy

"Bitwa na głosy", to kolejny program, który tworzony jest z myślą o osobach utalentowanych muzycznie. II edycja ruszyła z kopyta 3 marca 2012, a I. realizowana była wiosną 2011. Zwyciężyła wtedy drużyna z Katowic Piotra Kupichy.

Kapitanowie drużyn: Mezo, Monika Kuszyńska, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Kamil Bednarek, Ryszard Rynkowski, Paulina i Natalia Przybysz oraz Janusz Panacewicz. / Fot. Fot. materiały promujące program.Logo programu "Bitwa na głosy" / Fot. Fot. materiały promujące program.W programie rywalizuje z sobą 8 16-osobowych drużyn, których kapitanami są gwiazdy z poszczególnych miast Polski. Drużyna Janusza Panacewicza (Olecko), grupa Natalii i Pauliny Przybysz (Warszawa), 16. Edyty Górniak z Opola, Mezo i Jego team z Poznania, Kamil Bednarek i reggae uczestnicy (Brzeg), Ryszard Rynkowski i 16. utalentowanych (Elbląg), wracająca na scenę Monika Kuszyńska i 16 mocnych z Łodzi oraz grupa Natalii Kukulskiej również z Warszawy.

Uczestników wytypowały gwiazdy podczas specjalnie zorganizowanych castingów, na które przybywały setki, a nawet tysiące zainteresowanych. W pierwszym i drugim odcinku drużyny prezentują swoje umiejętności wokalne. W trzecim odcinku z rozgrywką żegna się pierwsza grupa, po czym już każdego wieczoru jeden team odchodzi z programu. W ostatnim odcinku show wygrywa jedna grupa, a wygraną przeznacza na dowolny, wybrany przez siebie, cel charytatywny.

Jurorami, którzy oceniają obiektywnie grupy i pomagają podjąć decyzję widzom, w drugiej edycji są: Alicja Węgorzewska (jurorką była już w pierwszej odsłonie programu) oraz aktorka Sonia Bohosiewicz i aktor Zbigniew Zamachowski. Program prowadzi Hubert Urbański, a za kulisami z gwiazdami rozmawia Piotrek Kędzierski.TVP2, sobota, 20.05

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.