Facebook Google+ Twitter

Szanuj ziele! Marsz Wyzwolenia Konopi przeszedł ulicami Katowic

6 października spod pomnika Powstańców Śląskich wyruszyła demonstracja zwolenników legalizacji marihuany. W pochodzie, który przeszedł głównymi ulicami Katowic, brało udział ok. 700 osób. Obecni byli także sympatycy Ruchu Palikota.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Akcja rozpoczęła sie pod pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach. Fot. Krzysztof Wyszko
Akcja rozpoczęła sie pod pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach. Fot. Krzysztof Wyszko

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Większość uzależnionych w Polsce nie zaczyna od marihuany tylko od alkoholu, który jest silnie uzależniającym narkotykiem w płynie i łatwo go zdobyć już jak się jest nastolatkiem albo nawet dzieckiem. Rzadko która rodzina nie ma jego zapasu w domu. Potem nie sięga wcale po marihuanę tylko od razu po silniejsze środki, bo po alkoholu "maryśka" jest dla nich zwyczajnie za słaba. Warto poczytać porażające statystyki ile dzieci w Polsce ma już problem z alkoholem, a nie widzieć w marihuanie wszelkie zło. Akurat ona jest tu najmniej szkodliwa.

Skoro władzom tak zależy na tym żeby ludziom było dobrze, to czemu nie wprowadziły kar za dawanie alkoholu i papierosów dzieciom, oraz kar dla dzieci za posiadanie ich?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widząc liczby zgonów na transparentach z powodu używek przyprawia o ból głowy.
Przy marihuanie widnieje 0 . CZY NIE JEST TO MYLĄCE ? 3O% populacji posiada gen , który prowadzi do uzależnień . Zaczyna się od marihuany a kończy narkotykami twardymi . Czy to zero jest prawdziwe ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz p. Marii, chciałbym przypomnieć: że część młodzieży która wyjechała za pracą - była wcześniej karmiona politycznymi obietnicami poprawy bytu, pracą w Polsce, mieszkaniami... Drugą Irlandią. Sic! Palikot natomiast od czasu do czasu podejmuje kontrowersyjny temat, żeby zwrócić na siebie uwagę w mediach i zaszokować publikę w ten czy inny sposób. Dotyczy to także jego posłów. Papierosy i alkohol także działają uzależniająco, nikt jednak nie podejmuje żadnych działań w kierunku zdelegalizowania tych używek. Wiadomo dlaczego: akcyza - pieniążki dla państwa (rządu). Dlaczego więc nie pójść tą drogą dalej. Z nasionek haracz dla państwa w postaci akcyzy, a dalej martw się sam - jak sobie wyhodujesz tak tobie urośnie. Lepsze to, niż faszerowanie się po kryjomu chemicznymi tabletkami, zwłaszcza że śmiertelność po przedawkowaniu marihuany raczej nie występuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy państwo to jedynie instytucja grabiąca obywateli a nie licząca się z ich głosem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja biedna Ojczyzno.Część młodzieży wyjechała za "chlebem"części Palikot proponuje zamiast pracy-narkotyki.Wiadomym jest że każdy narkotyk to uzależnienie a na końcu śmierć.To pokazywanie narkotyku jako czegoś fajnego,nieszkodliwego przez posłów od Palikota to zbrodnia.W każdym NORMALNYM kraju poseł przebrany w sukienkę oraz poseł zachęcający do narkotyków-dawno by poleciał z sejmu.Nie chcę płacić MOICH podatków na TAKICH.Dlaczego nikt mnie nie słucha?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.