Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

30323 miejsce

Szaranowicz w Eurosporcie. Chruścicki w TVP!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-01 12:21

To może być jeden z większych (o ile nie największy) hitów transferowych w polskich kanałach sportowych. Włodzimierz Szaranowicz przenosi się do Eurosportu, a jego miejsce na stanowisku komentatorskim TVP zajmie Bogdan Chruścicki.

UWAGA! TO TEKST NIEPRAWDZIWY OPUBLIKOWANY Z OKAZJI 1 KWIETNIA, W RAMACH ZABAWY "ŁOWCY FAŁSZYWYCH NEWSÓW"

Włodzimierz Szaranowicz jest jednym z najbardziej znanych i lubianych komentatorów sportowych w Polsce. Ostatnimi czasy miał przyjemność zasiadać przed mikrofonem podczas zawodów lekkoatletycznych i skoków narciarskich. Jednakże największy sukces w swojej pracy odniósł, komentując poczynania Adama Małysza na skoczniach całego świata. Jego płynność mówienia, umiejętność „wczucia” się w zawody i przeżywania ich w podobny sposób jak wielu kibiców przed telewizorami i nie tylko, zapadły w pamięć chyba nas wszystkich. Razem z Dariuszem Szpakowskim miał okazję udzielić swojego komentarza do znanego symulatora piłki nożnej „FIFA” oraz do serii "Skoki Narciarskie" (2002 i 2003r.). 12 listopada ubiegłego roku został dyrektorem TVP Sport.

Dlaczego popularny "Szaran", po ponad trzydziestu latach działalności w Telewizji Publicznej, zgodził się podjąć pracę w największym kanale sportowym w Europie, który jednak ustępuje TVP pod względem popularności. Próbowaliśmy skontaktować się z Szaranowiczem - niestety bezskutecznie. Telefon dziennikarza milczy, a jego sekretarka również nie jest skłonna do konwersacji.

Zdecydowanie bardziej rozmowny był jego redakcyjny kolega Bartosz Heller. "To wielka strata, nie tylko dla nas - dziennikarzy TVP, którzy we Włodku upatrywali prawdziwy autorytet, ale i również dla kibiców. Jednak Eurosport jest bardzo dobrym kanałem sportowym, gdzie pracują fantastyczni ludzie - on do takich ludzi bez wątpienia się zalicza." - Mówi Heller, dodając - "Chcę podziękować Włodzimierzowi za to, jak wiele mogliśmy się od niego nauczyć. Wielu chłopaków z redakcji wzorowało się na nim i wiem, że gdyby nie on, nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy teraz. To był wielki zaszczyt pracować z takim profesjonalistą, który w swoją pracę wkłada absolutne sto procent siebie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

hehe :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

haha;p dobre;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

nominuje do żartu dnia dzisiejszego !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezły Prima Aprilis. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.