Facebook Google+ Twitter

Szatańskie plany rządu liberałów (według Macierewicza)

Rząd zajmuje się szukaniem „haków” na ludzi Prawa i Sprawiedliwości, ale ma też pewien plan. Jaki – o tym Antoni Macierewicz mówił na konferencji prasowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Antoni Macierewicz. / Fot. AKPAW biurze Antoniego Macierewicza w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się dzisiaj konferencja prasowa parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości wybranych w piotrkowsko-skierniewickim okręgu nr 10. Nieprzypadkowo zorganizowana teraz, gdy podsumowuje się pierwsze sto dni rządów Donalda Tuska.
Liberalno-ludowy rząd Tuska zajmuje się do tej pory, zdaniem Macierewicza, przede wszystkim szukaniem „haków” na ludzi PiS oraz ich atakowaniem. Atakowaniem jego, Macierewicza – co wszakże przewidywał i czego się spodziewał, jak również prezydenta Lecha Kaczyńskiego, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz Zbigniewa Ziobro. - Nie sądziliśmy, że społeczeństwo nasze z czymś takim się spotka - mówił poseł PiS. - Jest w tym duża doza pogardy dla Polaków, wyborców, których pięć i pół miliona głosowało na Prawo i Sprawiedliwość - oceniał sposób postępowania rządzącej koalicji.

W dwóch dziedzinach rząd Tuska ma wszakże, według Macierewicza, pewien plan działania. W polityce zagranicznej to wyprzedaż polskich interesów narodowych i marnotrawienie tego, co udało się osiągnąć prezydentowi i poprzedniemu premierowi (braciom Kaczyńskim). Zwłaszcza w stosunkach z Niemcami, Rosją i Stanami Zjednoczonymi.

Druga dziedzina to służba zdrowia. Chodzi, twierdził Macierewicz, o doprowadzenie jej do takiej zapaści, by nie było innego wyjścia, jak tylko wprowadzić w życie plan Beaty Sawickiej, czyli prywatyzację. Macierewicz i towarzyszący mu parlamentarzyści przekonywali i o tym, że obecny rząd nie ma dobrych zamiarów wobec mieszkańców piotrkowsko-skierniewickiego okręgu wyborczego. Zmniejszenie energetyce limitów emisji dwutlenku węgla oznaczać ma zmniejszenie o jedną trzecią produkcji prądu w elektrowni Bełchatów. To z kolei grozić może zwolnieniami w bełchatowskiej kopalni węgla brunatnego i elektrowni. - Czy chodzi o zrujnowanie tych przedsiębiorstw, czy o przygotowywanie ich wyprzedaży? - pytał Macierewicz. - A senator Wiesław Dobkowski ostrzegał: - Trwa już referendum strajkowe.

Były dowódca Służby Kontrwywiadu Wojskowego nie zapomniał o służbach specjalnych. Jego zdaniem, panuje w nich dzisiaj totalny bałagan. A zapowiadana ponowna weryfikacja służb wojskowych spowoduje, że przestaną one wypełniać swoje zadania. Dlatego poseł Dariusz Seliga napominał rządzących: - Nie można igrać życiem polskich żołnierzy.

Na ten czarny obraz polskiej rzeczywistości rzucił na koniec trochę światła poseł Krzysztof Maciejewski. - Mamy mimo wszystko nadzieję, że choć cud się nie zdarzy, to pojawi się wreszcie jakiś genialny pomysł - powiedział z uśmiechem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 27.02.2008 01:36

No... nic dodać nic ująć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.