Facebook Google+ Twitter

Szczecin Dąbie. Zdążą przed 1 listopada?

Oto typowy przykład odkładania spraw do załatwienia, na ostatnią chwilę. Za urządzanie terenu przycmentarnego w Szczecinie Dąbiu zabrano się na chwilę przed przysłowiową godziną "zero".

Urządzanie terenu tuż przed bramą cmentarną w Szczecinie Dąbiu / Fot. Tadeusz Śledziewskiurządzanie terenu tuż przed bramą cmentarną. / Fot. Tadeusz ŚledziewskiLudzie przed 1 listopada, ubierają groby swoich bliskich, a wokoło krzątanina; ba - rwetes, "krętu mętu", wykopki, przekopki. Czy zdążą zakończyć? Pozostało jedenaście dni. Czy nie można było, odrobinę wcześniej? Czy praca pod presją dotrzymania terminu, czy wzmieszczenia się w czasie daje lepsze wyniki? Powiadają, że co nagle to po diable.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.11.2009 22:03

Zdążą czy nie? Jednak zdążyli oto efekty: link

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.10.2009 13:43

Czas nagli, pospiech przy porządkowaniu terenu, wielką prowizorką trąci.... Najprawdopodobniej instytucja odpowiedzialna za taki stan rzeczy będzie się tłumaczyła tym, że 1 listopada ich zaskoczył.... :))) Należy interweniować, monitować od razu żeby nie dopuszczać do takich uchybień i powyciągać miejscowych notabli w teren. Słusznie zrobiłeś opisując taki stan rzeczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.