Facebook Google+ Twitter

Szczecin. I edycja Floating Trippin' Festival 2010

6 sierpnia na szczecińskiej plaży przy Moście Długim rozpocznie się I edycja Floating Trippin' Festival 2010. Zabawa odbędzie się w rytmach blues-rockowych przy udziale lokalnych dj-ów.

logo / Fot. materiały organizatoraWydarzenie ma na celu wzbogacenie wakacyjnego programu regionu. Jego ideą jest również kulturalna promocja Szczecina oraz promocja młodych zespołów muzycznych. Dodatkowo odbędzie się pokaz "Wskocz do Szczecina", prezentacja pojazdu surfbike oraz kuli służącej do chodzenia po wodzie.

Program festiwalu

W godz. 15-19 odbędzie się prezentacja projektu Floating Trippin', który po festiwalu wyruszy do Włoch; prezentacja surfbike, czyli roweru do pływania po wodzie oraz opowieści i wrażeń z poprzednich podróży. Następnie zaplanowane są zawody wakeboardowe, pokazy skimboard i filmów extreme, konsultacje z doświadczonymi zawodnikami m.in. trzykrotnym mistrzem świata w windsurfingu Robertem Bałdygą, atrakcje na pobliskim torze quadowym.

W godz. 19-24 Młoda Nuta, czyli prezentacja młodych zespołów wywodzących się z Free Blues Club. Wystąpią m.in. Gypsy Sun, 5-ty Element (blues, rock, funk i jazz) oraz skład lokalnej sceny DJ pod wodzą DJ SEMP ONE - house, reggae, reggaeton. Na godz. 24 zaplanowano After Party.program plakat / Fot. materiały organizatora

Extreme Summer Odra to jednodniowe zawody rozgrywane w kilku konkurencjach sportowych. Celem imprezy jest promowanie sportów z kategorii extreme oraz aktywnego wypoczynku. Będzie to zapowiedź festiwalu sportów extremalnych, jakiego nie było jeszcze w tej części naszego kraju.

W programie m.in. projekcja filmów extreme, prezentacja sprzętu i konsultacje w tej dziedzinie sportów, zawody wakeboard i skimeboard, „Flyfish”, kursy na nartach wodnych i wakeboardzie oraz atrakcje na pobliskim torze quadowym.

Ponadto zawody odbywać się będą w dyscyplinach takich jak skimboard i wakeboard.

źródło: Floating Trippin' Festival 2010

Więcej informacji na stronie organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.