Facebook Google+ Twitter

Szczecin, Osówko - fotogaleria

Tereny Szczecina pomiędzy osiedlami Warszewo i Osowo są terenami spornymi. Jeszcze dwa lata temu było to Warszewo. Wpływ "Gubałówki" Osowa i połączenie się terenami zabudowy spowodowało że obecnie mieszkańcy nazywają to jako Osówko.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Szczecin, osiedle nazywane przez mieszkańców "Osówko". Tereny uzbrojone, przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych.Fot. Piotr Wierzbicki
Szczecin, osiedle nazywane przez mieszkańców "Osówko". Tereny uzbrojone, przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych.
Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dużo tutaj osiedla się powracających Polaków z Ameryki. Jest na skraju puszczy, jest centrum sportów zimowych "Gubałówka". Teren wysoko, jak w górach. Jest też stadnina koni. Nawet film nakręciłem jak amazonki ujeżdżają konie: link link i stadnina koni link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak właśnie jest a to dlatego że te tereny zauważono już w okresie transformacji. Są położone na wysokości 70-130m n.p.m., otoczone pięknymi lasami i przylega do nich Narodowy Park Krajobrazowo-Przyrodniczy.
dzisiaj szczególnie zwraca się uwagę przy zabudowie terenów i czy nie są zalewowe, po ostatniej powodzi. Dużo tutaj ludzi przybyłych z Ameryki i tak w ogóle z "Zachodu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za parę lat będzie tu ładnie...w tej chwili jak widać to w stadium rozbudowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.