Facebook Google+ Twitter

"Szczecin Rock Festiwal" nie odbędzie się w tym roku!

Decyzją radnych odpowiedzialnych za kulturę i edukację w mieście Szczecin, druga edycja festiwalu, który cieszył się niebywałą popularnością, nie odbędzie się.

 / Fot. PlakatWszyscy są zszokowani decyzją radnych dotyczącą drugiej edycji festiwalu "Szczecin Rock Festiwal". Szczecinianie oraz fani muzyki rockowej nie dowierzają, iż impreza, która w ubiegłym roku przyciągnęła takie grupy jak Limp Bizkit czy Manic Street Preachers nie odbędzie się.

Już w listopadzie na stronie festiwalu www.srf2010.pl można było poprzeć organizację jego drugiej edycji. Tylko przez pierwszy tydzień zrobiło to półtora tysiąca osób! Jeden z koordynatorów imprezy - Ryszard Kiełtyka - wypowiadał się, iż pierwsza edycja festiwalu przebiegła bez żadnych problemów, cieszyła się dużym zainteresowaniem, na stadionie Pogoni były tłumy.

"Szczecin Rock Festiwal" był doskonałym pomysłem także na promocję miasta. Koncerty, imprezy, wielcy artyści...To mogło zainteresować wielu ludzi. Komisja jednak wolała część pieniędzy przeznaczyć na inny rodzaj imprez, które także wspierają promocję miasta. Oto jedna z nich inspiracje.art.pl/

Doskonale rozwijający się festiwal upadł... Miejmy nadzieję, że to ostatni przypadek likwidacji prężnie rozwijającej się imprezy muzycznej w naszym kraju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Właśnie czytałem także o tej alternatywie...Mówi się o Kate Perry, czy nawet Jonas Brothers (czego współczuję), więc jakieś tam oznaki są, no ale nadal uważam, że "Szczecin Rock Festiwal" byłby lepszą imprezą. A nawet z takiego prostego względu jak długość trwania. Jeden koncert potrwa 3, 4 godziny, a festiwal ma cały swój klimat, całą oprawę. Festiwal, a koncert to niebo, a ziemia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego pewnie te pieniądze, które miał pochłonąć SRF, miasto dołoży do inicjatywy Ery. Szczecin Rock Festiwal nie miał takiego sponsora, a festiwal Ery dofinansowany przez miasto mógłby wyglądać ciekawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sęk w tym, że do festiwalu Ery miasto też musiałoby dołożyć, więc jakoś czarno to widzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szczecin Rock Festiwal upadł, ale na rzecz innego, prawdopodobnie o wiele większego wydarzenia muzycznego. Według planów, dzięki telefonii Era, Szczecin tego lata może stać się muzyczną stolicą Polski. Oby tylko się udało!
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100225/SZCZECIN/927253036

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym bardziej, że ubiegłoroczne gwiazdy zwiastowały czegoś jeszcze lepszego w tym roku...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że SRF się w tym roku nie odbędzie. Gdyby organizatorzy wyciągnęli wnioski z błędów popełnionych w ubiegłym roku, festiwal miał szansę rozwinąć się na imprezę rockową sporego formatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.