Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20436 miejsce

Szczecin w styczniu wygląda pięknie. Zdjęcia

O tej porze roku Szczecin jeszcze nigdy nie był tak piękny. Stosunkowo wysokie temperatury zachęcają do spacerów i przebywania na świeżym powietrzu.

Plac Żołnierza Polskiego w Szczecinie
1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Plac Żołnierza Polskiego w Szczecinie przy Bramie Królewskiej. Dzisiaj jest tutaj spokojnie. Dawniej działy się tutaj "dantejskie" sceny. Fot. Piotr Wierzbicki
Plac Żołnierza Polskiego w Szczecinie przy Bramie Królewskiej. Dzisiaj jest tutaj spokojnie. Dawniej działy się tutaj "dantejskie" sceny. Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Isabell, dzięki za uwagę. Rzeczywiście, spaprałem najpiękniejsze zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianka
  • Szczecinianka
  • 20.01.2012 19:47

Pod pierwszym zdjęciem umieściłem Piotrze Wierzbicki taki oto tekst : Plac Żołnierza Polskiego w Szczecinie przy Bramie Królewskiej. Dzisiaj jest tutaj spokojnie. Dawniej działy się tutaj "dantejskie" sceny. Fot. Piotr Wierzbicki .
Zrobiłeś zjecie z dosłownie (za plecami był ) z klubu nauczyciela.Był wspaniały wystrój i piękne studentki.Czy miałeś na myśli studentów pisząc o dantejskich scenach?Chyba nie!Nieco w lewo się cofnąć był wspaniały teatr, godny polecenia.Może o tym chciałeś napisać?Jeśli tak to pisz wyraziście i bez podtekstów .Jeszcze bardziej się cofając jest liceum muzyczne a jeszcze bardziej jest ul.Rybacka i PAM .
Natomiast przed sobą masz zabytkowy budynek , który zajmuje Policja a po lewej stronie "Głos Szczeciński" Zdjęcia są OK ale opis niefortunny i fatalny komentarz.
Ważne ,że chwalisz piękny mój Szczecin i dlatego stawiam 5+. Pozdrawiam i proszę więcej pisać , nie tylko o Szczecinie ale o swoim miasteczku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... przepraszam za literówki !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pioitrze zdjęcia ładne, ale dlaczego to piąte nie wyprostowane, jast taki zwykły program Picasa tam możesz podstawowe błedy poprawić...mówiąże to program dla przedszkolaków. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Piotrek! Zdjęcia wyszły Ci wspaniale. Ale ze mnie to malkontent. Nie widzę w nowo powstałych budowlach koncepcji, wizji. Wszystko jest przypadkowe. Wedle znanego wszystkim powiedzenia - też wszystkim znanej osoby - "Róbta co chceta". W naszym przepadku - "Budujta co chceta". Starym i zrzęda. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 20.01.2012 18:14

A ten kompleks handlowy to " Galeria Kaskada " - piękny , kolorowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 20.01.2012 17:44

@ Panie Piotrze !!! a ja już myślałem ,że Pan tylko widzi w czarnych kolorach , a tu proszę mój piękny kolorowy SZCZECIN ,Zdjęcia piękne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie znam zbyt dobrze Szczecina. Byłam tu tylko przejazdem właśnie zimą. Miasto zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Zdjęcia oddają urodę Szczecina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.